Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 44
3508296
22361
522
15000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum, VIII+144+10+2 p. Gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. + Berliner Illustrirte Zeitung 2 Olympia-Sonderheft, német nyelven, rendkívül gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált, 1-48+1 sztl. + 1 t.+49-96 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítóhiánnyal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3508207
22362
522
Ifj. Tamedly Mihály: Úszás. Nemzeti Sport Könyvtára 2. Bp., 1910, Garai Mór és Fia-ny., 67+5 p. + 1 (melléklet: Műugrások, az egyik felső sarkán hiánnyal, sérüléssel) t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, a címlapon névbélyegzéssel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. Ritka! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3511589
22363
522
Reinhold Messner: Egy hegymászó hitvallása. PolgArt Könyvkiadó Kft. Bp., 1995. Polg Art Kiadói kartonált papírkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3469851
22364
522
Nagyváthy János: 50 hegymászótúra az Alpokban - A Hohe Wandtól a Mont Blanc-ig. Bp., 2002, Timp Kft. Kiadói kartonált papírkötés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3504149
22365
522
Polgárdy Géza (szerk.): Magyar turista lexikon. A-Z. Bp., 1941, Eggenberger, 231 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, Kis folttal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3496289
22366
522
Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3469540
22367
522
Wiesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerkesztő (Wiesława A. Wójcika) által dedikált {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3469531
22368
522
Wesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben, szerkesztő (Wesława A. Wójcika) által dedikált {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3469162
22369
522
Halász J. Attila: A japán harcművészetek magyarországi kezdetei 1900-1950. nh., 2022, Egy Csepp alapítvány. Kiadói papírkötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3416813
22370
522
4800
Zempléni Antal: A magyar teniszsport rövid története. DEDIKÁLT! Különlenyomat a Magyarországi sportegyesületek története c. könyvből. Bp., 1942, Tenisz. Kiadói papírkötés, a borítón bejegyzéssel, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3398467
22371
522
Harmat László: Taekwon-Do. A koreai önvédelem művészete. Bp., 1984., Lapkiadó Vállalat. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3429186
22372
522
3400
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house