Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 44

Pluhár István: A berlini olimpia. Az 1936. évi berlini olimpia története - 400 képpel. - Dr. Kelemen Kornél előszavával. Szerk.: Dr. Marjay Frigyes. Bp., 1936, Athenaeum, VIII+144+10+2 p. Gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. + Berliner Illustrirte Zeitung 2 Olympia-Sonderheft, német nyelven, rendkívül gazdag, és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált, 1-48+1 sztl. + 1 t.+49-96 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, borítóhiánnyal.
22361.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Ifj. Tamedly Mihály: Úszás. Nemzeti Sport Könyvtára 2. Bp., 1910, Garai Mór és Fia-ny., 67+5 p. + 1 (melléklet: Műugrások, az egyik felső sarkán hiánnyal, sérüléssel) t. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, a címlapon névbélyegzéssel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal. Ritka!
22362.

Available for bidding
7 000 HUF
18,97
21,88
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Reinhold Messner: Egy hegymászó hitvallása. PolgArt Könyvkiadó Kft. Bp., 1995. Polg Art Kiadói kartonált papírkötésben
22363.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Nagyváthy János: 50 hegymászótúra az Alpokban - A Hohe Wandtól a Mont Blanc-ig. Bp., 2002, Timp Kft. Kiadói kartonált papírkötés
22364.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Polgárdy Géza (szerk.): Magyar turista lexikon. A-Z. Bp., 1941, Eggenberger, 231 p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés, Kis folttal
22365.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben
22366.

Coolidge, Dr. W. A. B., H. Duhamel und F. Perrin: Dauphiné-Führer Herausgegeben vom Österreichischen Alpenverein. Vierte, durchgesehene und erste autorisierte Deutsche Ausgabe
Wien, 1913 Österr. Alpenclub,, 351p. Kiadói aranyozott vászonkötésben

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Wiesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben. Szerkesztő (Wiesława A. Wójcika) által dedikált
22367.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Wesława A. Wójcika(szerk.): Tadeusz Staich (1913-1987) Studia, impresje, wspomnienia, inedita. Krakkó, 2014, Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK. Kiadói kartonált papírkötésben, szerkesztő (Wesława A. Wójcika) által dedikált
22368.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Halász J. Attila: A japán harcművészetek magyarországi kezdetei 1900-1950. nh., 2022, Egy Csepp alapítvány. Kiadói papírkötésben.
22369.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
22370.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
22371.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Granek István: Kajakozás-kenuzás, Bp., 1966, kn., Egészvászon-kötés papír védőborítóban, a védőborító szakadt.
22372.

Available for bidding
3 400 HUF
9,21
10,63
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events