Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 44

22373.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Imre Géza - Pietsch Tibor: Fehérarany. Pécs, 2017, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22374.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
22375.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
2 db FTC-vel kapcsolatos könyv: Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Bp., 1965, Sport. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos. + Major János - Nagy Béla - Várszegi János: Zöld-fehérben. Az FTC 75 éve. Bp., 1974, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
22376.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
22377.

Vegyes FTC tétel, 3 db:
Major János- Nagy Béla - Szücs László: Fradi labdarúgó szakosztály története. 444-en zöld-fehérben. Bp, 1972, Sportpropaganda. Benne Sallay Mihály: Öreg Fiúk kottával. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, az elülső borító felső sarkán kis hiánnyal.;
Pongrácz György: Puha vagy, Jenő! Bp., 1984, Népszava. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón kis szakadással.;

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.    A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,
22378.

2 Tátra könyv: Ivan Bohus Jaroslav Procházka: Tatranské stíty (A Tátra hegycsúcsai - szlovák nyelvű) Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

A Magas-Tátra. A Tátrai Nemzeti Park. Összeállította és a bevezetőt írta: Milan Hirs. Ford.: Tanya Pál. Pozsony (Bratislava), 1964, Osveta. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés,

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bán Jenő: A végjátékok taktikája. 1962, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
22379.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mező Ferenc (szerk.): A helsinki olimpia. Bp.,(1952.), Sport, 267+5 p. Gazdag, fekete-fehér képanyaggal illusztrált.  Király Tivadar (1898 - 1979) labdarúgó, labdarúgóedző possessori névbejegyzésével. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
22380.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Liesens, Léonard: Távlovaglás. A kitartás bajnokai. 2016, Horsebook. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22381.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2 db lovas könyv - Hecker Walter-Palágyi Béla: Ostorhegyes. Bp., 1987, Mezőgazdasági. + dr. Ócsag Imre-Szidnainé dr. Csete Ágnes: Lóra gyerekek! Bp., 1986, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22382.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Michael Hoffmann: Lavinaveszély. Hódeszkák:Veszélyfelismerés-döntéshozatal, 100 gyakorlati ötlettel. Bp., 2002, Gyermek-, Ifjúsági és Sportminisztérium. Kiadói papírkötésben
22383.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pálfalvi Gábor: Az aranysípos Puhl. Ónodtól Los Angelesig. Bp., 1994, Kornétás Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22384.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF