Books: Judaica Number of items: 36
3430725
23978
522
Books: Judaica
Itt van elrejtve. Tokaj-Hegyaljai zsidó temetők. Fényképezte és összeállította Wirth Péter. Bp., 1985, Európa. Kiadói kartonált kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3430521
23979
522
Books: Judaica
Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3430448
23980
522
Books: Judaica
Orbán Ferenc: Magyarország zsidó emlékei, nevezetességei. Bp., 1991, Panoráma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3430428
23981
522
Books: Judaica
Teljes héber-magyar machsor három kötetben. Ünnepi imádságok zsidók számára. II. kötet. Bp., Schlesinger. Egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3472074
23982
522
Books: Judaica
Mesélő házak - mesélő emberek. Fejezetek a veszprémi zsidó közösség történetéből. Összeáll.: Máthé Éva. Az összeállító által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 2005, Veszprémi Zsidó Hitközség - Veszprémi Zsidó Örökségi Alapítvány. Kiadói papírkötés. + Irene Gut Opdyke - Jennifer Armstrong: Kéz kezemmel. A holocaust túlélőinek és megmentőjüknek emlékére. Ford.: Nagy Imre. 2001, Trivium. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 800 2 000 2 400
3467146
23983
522
Books: Judaica
Fernando Joannes: A zsidó vallás. Bp., 1990, Gondolat. Kiadói papírkötés. + Flavius Josephus: A zsidók története. (XI-XX. könyv.) Bp., 1966, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, szakadt, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3416718
23984
522
Books: Judaica
Flavius, Josephus: A zsidók története (XI-XX. könyv). Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3506484
23985
522
Books: Judaica
1934 Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat évkönyve. Szer.: Dr. Szemere Samu. Bp., 1934, kopott egészvászon kötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3472830
23986
522
Books: Judaica
A Dohány utcai Zsinagóga 150 éve. Tudományos konferencia a Dohány utcai Zsinagógáról 2010. május 2-3. Bp., 2010. Kiadói kartonált kötés, gerinc sérült, egyébként jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3382380
23987
522
Books: Judaica
Hannah Senesh / Hannah Szenes: Her Life, Mission and Death (Szenes Hanna: élete, küldetése, és halála.) Szerk.: Moshe Brelavsky. 1973., Hakiubbutz Hameuchad Publishing House. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3145515
23988
522
900
Books: Judaica
Delmont, Joseph: Juden in Ketten. Leipzig, Verlag Fr. Wilh. Grunow. Kiadói egészvászon kötés, gerincén szakadások, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3273297
23989
522
900
Books: Judaica
1970-71 Az 5731. Zsinagógai év izraelita naptára, Magyar Izraeliták Országos Képviselete Irodája. Tele imákkal, illetve tudnivalókkal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house