Books: Judaica

Number of items: 36

A hagyományok kötelékében. Tanulmányok a magyarországi zsidó folklór köréből. Szerk. Kríza Ildikó. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Számos fekete-fehér képpel, fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23966.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
7,05
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23967.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23968.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23969.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Feasts &amp; Festivals in Israel. Fetes En Israel. Edited by. I. Klinov. Tel-Aviv, 1951, "Laam" Israel Publishing Co. Angol, francia és héber nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú fém plakettel díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval. + Héber imakönyv. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopott borítóval.
23970.

Feasts & Festivals in Israel. Fetes En Israel. Edited by. I. Klinov. Tel-Aviv, 1951, "Laam" Israel Publishing Co. Angol, francia és héber nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói haránt-alakú fém plakettel díszített egészvászon-kötésben, kopott borítóval. + Héber imakönyv. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kopott borítóval.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23971.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23972.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Enigma X. évf. 2003. 37-38. és XI. évf. 2004. 42. szám: "A holokauszt reprezentációja." I-II. köt. Szerk.: Turai Hedvig. Bp., 2003-2004, Meridián-2000, 204 p.; 110 p. Kiadói papírkötés.
23973.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
23974.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Helyünk a világban. Zsidó hitközségek III. nemzetközi tanácskozása. Debrecen, 2001. május 11-12-13. Szerk.: Halmos Sándor. Debrecen, 2001,Lícium-Art - META-95 Bt. Kiadói papírkötés.
23975.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mezei András: Adorno. Zsidó versek. DEDIKÁLT! Sam Herciger illusztrációival. Bp.,[1994.], Belvárosi. 3. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
23976.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Kiss Arnold: MIrjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., Schlesinger. Kiadó bőr kötés, aranyozott lapélek, jó állapotban.
23977.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events