Books: Architecture, Art Number of items: 515
3505843
22977
522
4800
Books: Architecture, Art
Déry Attila: Építészeti bibliográfia a könyvnyomtatás kezdetétől az első világháborúig. Bp., 2008, Terc, 226 p. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3507531
22978
522
4800
Books: Architecture, Art
Hevesy Iván: A film életrajza. A film őskora és hőskora. A filmjáték dramaturgiája. Bp.,(1943.),HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, restaurált borítóval, modern kartontokban, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3508778
22979
522
4800
Books: Architecture, Art
Domanovszky György: A magyar nép díszítőművészete I-II. köt. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó. A II. kötet képkötet, benne gazdag, rendkívül izgalmas képanyaggal. Kiadói egészvászon kötésben, szakadt, karcos kiadói papír védőborítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3510866
22980
522
4800
Books: Architecture, Art
Gerevich László: A felvidéki szobrászat stílusfejlődése. A szerző, Gerevich László (1911-1997) Kossuth-díjas régész, művészettörténész, az MTA tagja által dedikált példány! Bp., 1943, Egyetemi Nyomda, 23+[1] p.+ 9 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3348408
22981
522
4600
Books: Architecture, Art
Kiss Ákos: Mattioni Eszter művészete. Pogány Ö. Gábor bevezető tanulmányával. Szerk.: Lencsés László. Szekszárd, 1972., Szekszárdi Városi Tanács, 63+3 p.+38 t. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. DEDIKÁLT {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3508801
22982
522
4400
Books: Architecture, Art
Architektúra sorozat 4 kötete: Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.; Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Architektúra sorozat. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.; Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.; Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban. + Pierre Vago építész kiállítása a Vigadó Galériában. Bp., 1985, Vigadó Galeria, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Benne egy cikkel.; {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
3508877
22983
522
4200
Books: Architecture, Art
A gótika és a Távol-kelet. Szerk.: Aradi Nóra. A művészet története. Bp., 1992, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
3217228
22984
522
Books: Architecture, Art
A sokszorosított grafika története I. A fametszet. Kiállítási katalógus. Bp., 2002., Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3259093
22985
522
Books: Architecture, Art
Szakolczay Lajos: A táj lélekarca. Képzőművészeti tanulmányok, esszék, kritikák 2005-2020. A szerző, Szakolczay Lajos (1941- ) Széchenyi-díjas irodalomtörténész, irodalom- és művészetkritikus, szerkesztő által DEDIKÁLT példány! Bp., 2023, Kalota Művészeti Alapítvány - Napkút Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3385133
22986
522
Books: Architecture, Art
Hay, Julius: Haben. Schauspiel. Ajándékozási bejegyzéssel. Paris, C. Mayer & Cie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3412117
22987
522
Books: Architecture, Art
1896. Ezredéves Országos Kiállítás Budapesten. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat által a Városligeti Uj Műcsarnokban rendezett Kiállítás ideiglenes tárgymutatója az uj Műcsarnok alaprajzával. 79p. Sérült papírborítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3417114
22988
522
Books: Architecture, Art
Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven, tulajdonosi bejefgyzéssel. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house