Available for bidding
22983.
Books: Architecture, Art
4 200 HUF
11,38 EUR, 13,13 USD
4 200 HUF
A gótika és a Távol-kelet. Szerk.: Aradi Nóra. A művészet története. Bp., 1992, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, karcos, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |