Available for bidding
22982.
Books: Architecture, Art
4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD
4 400 HUF
Architektúra sorozat 4 kötete:
Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;
Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Architektúra sorozat. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.;
Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;
Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban. + Pierre Vago építész kiállítása a Vigadó Galériában. Bp., 1985, Vigadó Galeria, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Benne egy cikkel.;
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |