Tétel

Available for bidding

Bid:

4 400 5 000 6 000

4 400 HUF
11,92 EUR, 13,75 USD

Minimum bid:

4 400 HUF

Description:

Architektúra sorozat 4 kötete:

Pál Balázs: Kós Károly. Architektúra. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;

Moravánszky Ákos: Antoni Gaudí. Architektúra sorozat. Bp., 1984, Akadémiai Kiadó. 1. kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.;

Kubinszky Mihály: Györgyi Dénes. Architektúra. Bp., 1974, Akadémiai. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban.;

Major Máté: Vágó Péter. Architektúra. Bp.,1982, Akadémia. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nylon-kötés, karcos, kopott kiadói papír védőborítóban. + Pierre Vago építész kiállítása a Vigadó Galériában. Bp., 1985, Vigadó Galeria, 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés. Benne egy cikkel.;

Share:

Photo of the item taken by : rad

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF