Printed Materials

Number of items: 256

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évfolyam. Szerk.: Schmittely József. Bp., Légrády, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés.
20209.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1917 Bp., Építőipari mintalapok, Egyszerű szerkezetek és épületek, Iparosok Könyvtára
20210.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1918 Meghívó a Budai Margit Mária Kongregáció által a hadbavonultak gyermekei javára rendezett jótékonysági estélyre, műsorral + az estélyen előadott ,,A hadi cipő" című táncos előadás gépelt szövege
20211.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1920 Római Fürdőtelep Egyesület fejléces levélpapír, boríték és tagsági igazolvány
20212.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
cca 1920 Gölnicvölgye, idegenforgalmi prospektus. Gelnica - Gölniczbánya Városháza Idegenforgalmi Irodája. Kosice/Kassa, "Globus"-ny., fekete-fehér fotókkal, korabeli reklámokkal, 4 sztl. lev.
20213.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
cca 1920 Ricordo di Firenze, leporello, egyik kötéstábla hiányzik
20214.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
20215.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1920-1930 4 db olasz képes leporelló: Ricordo di Roma, Catania, Firenze, Basilica di S. Antonio di Padova. Változó állapotban.
20216.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1920-1940 Vegyes szentkép tétel, kb. 20 db, rajta a korban népszerű egyházi személyekkel, közte Kaszap Istvánnal.
20217.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1922 Filet-Arbeiten Heft III, kézimunka (hímzés) útmutató füzet, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb sérülésekkel, ázásnyomokkal, 40 p. + 1928 Bp., Weszely István fejléces számla női fürdőruháról
20218.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1923 Meghívó a Nemzeti Szalon őszi tárlatára, Lenhard Alice vernissageára
20219.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db: 1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.; 1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.
20220.

1923-1936 Vegyes nyomtatvány tététel, 2 db:
1935 A Magyar Tégla és Agyagárugyárosok Országos Egyesülete jelentése az 1935. évi közgyűléshez. Bp., Farkas Testvérek-ny., 36 p.;
1932 Rapport sur les Obsevations Sismologiques Faites á L'Observatoire de Budapest. Bp., 1932, Egyesült Kő- Könyvnyomda, 16 p. Változó állapotban, közte sérült, és szakadt borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events