Printed Materials

Number of items: 256

1910 Bp., felsőeőri Farkas Sándor (1841-1910) nyug. cs. és kir. altábornagy, a Lipót-rend lovagja halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
20197.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1910 Album Osijeka. Eszéki képeket (képeslapokat) tartalmazó füzet. 9 db beragasztott lap zsinórfűzött füzetben   cca 1910 Album Osijeka. Booklet containing pictures (postcards) from Osijek. 9 glued pages in a cord-bound booklet.
20198.

cca 1910 Album Osijeka. Eszéki képeket (képeslapokat) tartalmazó füzet. 9 db beragasztott lap zsinórfűzött füzetben

cca 1910 Album Osijeka. Booklet containing pictures (postcards) from Osijek. 9 glued pages in a cord-bound booklet.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1865 Nemzeti Színház Macbeth c. előadás színházi plakát 32x38 cm Foltos
20199.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
ca 1910 Eger-putnoki vonal vasutasai táncestélyére szóló meghívó
20200.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1910 Kb 30 db kitöltetlen elsőáldozási, keresztelési oklevél 3-4 fajta
20201.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1910 Élet. Szépirodalmi és kritikai hetilap. II. évf. I-II. köt. (Teljes évfolyam 2 kötetben.) Szerk.: Andor József. Bp., 1910, Stephaneum-ny., VI+[2]+866 p.; VI+[2]+836 p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
20202.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1912 Biztosítási és Közgazdasági Lapok XVIII. évf. 1-24. sz. (teljes évfolyam egybekötve), főszerk.: Török Jenő Endre. Egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel.
20203.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p.
20204.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal.
20205.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel.
20206.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1914 Berchtesgaden, album 12 db fekete-fehér képpel, sérült borítóval, 12x20 cm + A Rajna Köln-Mainz szakasza, kihajtható, színes panorámakép, sérült, két részre vált, kb. 184x17 cm
20207.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1916 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve, háborús képanyaggal, szakadt lapokkal is
20208.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events