Printed Materials Number of items: 256
3471350
20197
522
Printed Materials
1910 Bp., felsőeőri Farkas Sándor (1841-1910) nyug. cs. és kir. altábornagy, a Lipót-rend lovagja halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 600 1 800 2 200
3510059
20198
522
Printed Materials
cca 1910 Album Osijeka. Eszéki képeket (képeslapokat) tartalmazó füzet. 9 db beragasztott lap zsinórfűzött füzetben cca 1910 Album Osijeka. Booklet containing pictures (postcards) from Osijek. 9 glued pages in a cord-bound booklet. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3456611
20199
522
Printed Materials
1865 Nemzeti Színház Macbeth c. előadás színházi plakát 32x38 cm Foltos {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3484786
20200
522
Printed Materials
ca 1910 Eger-putnoki vonal vasutasai táncestélyére szóló meghívó {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3487824
20201
522
Printed Materials
cca 1910 Kb 30 db kitöltetlen elsőáldozási, keresztelési oklevél 3-4 fajta {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3488648
20202
522
Printed Materials
1910 Élet. Szépirodalmi és kritikai hetilap. II. évf. I-II. köt. (Teljes évfolyam 2 kötetben.) Szerk.: Andor József. Bp., 1910, Stephaneum-ny., VI+[2]+866 p.; VI+[2]+836 p. Fekete-fehér képekkel, hirdetésekkel. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3506229
20203
522
Printed Materials
1912 Biztosítási és Közgazdasági Lapok XVIII. évf. 1-24. sz. (teljes évfolyam egybekötve), főszerk.: Török Jenő Endre. Egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, néhány kissé sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3382368
20204
522
Printed Materials
1913 A m. kir. Államvasutak mérnökeinek 1913 január 12-én Budapesten a Magyar Mérnök- és Építészegylet helyiségében megtartott értekezletéről felvett jegyzőkönyv. Bp., Franklin-ny., 6 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3429518
20205
522
Printed Materials
1913 A Vasárnapi Könyv 1913. évi füzetei egybekötve (nem teljes; az I. félévből csak az 1. füzet, a II. félévben is hiányokkal). Kiadja az Országos Közművelődési Tanács. Félvászon-kötésben, helyenként foltos, sérült lapokkal, egy-két kijáró lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3428567
20206
522
Printed Materials
1914 A Budapesti Kir. M. Tud. Egyetem bölcsészeti karának naptára az 1914-ik és részben az 1915-ik évre. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, több lapon bejegyzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3478129
20207
522
Printed Materials
cca 1914 Berchtesgaden, album 12 db fekete-fehér képpel, sérült borítóval, 12x20 cm + A Rajna Köln-Mainz szakasza, kihajtható, színes panorámakép, sérült, két részre vált, kb. 184x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3488176
20208
522
Printed Materials
1916 Az Érdekes Újság számai könyvbe kötve, háborús képanyaggal, szakadt lapokkal is {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house