Printed Materials Number of items: 256
3366231
20233
522
Printed Materials
ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3366233
20234
522
Printed Materials
cca 1930 Kb 40 db szentkép {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3491766
20235
522
Printed Materials
1930, 1936, 1937 A Magyar Úriasszonyok Lapja 3 db száma sérülésekkel + Gyulay Boros Mária: Kézimunkakincsek könyve {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3380725
20236
522
900
Printed Materials
cca 1930-1940 Verbőczi-féle (Verbőczy Kálmán) célzást segítő eszközök útmutatói, össz. 6 db {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3488748
20237
522
Printed Materials
cca 1930-1940 Celer szorzótábla, szerző és felelős kiadó: Paksy Jenő, spirálfűzéses kartonált papírkötésben, 26,5x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3382327
20238
522
Printed Materials
cca 1930-1960 Vegyes könyvismertető prospektusok, árjegyzékek, közte magyar és német nyelvűek, változó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3510959
20239
522
Printed Materials
1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. máju 25. III. évf. 7. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. +1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504964
20240
522
Printed Materials
1931-1932 A Magyar Lányok c. folyóirat 40 db szórványszáma, hozzá az 1932. évi tartalomjegyzékkel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3502946
20241
522
4800
Printed Materials
1931-1941 Tolnai Világlapok, 49 szám. Benne kb. a fele háborús időszakból származó szám, de benne karácsonyi és Augusztus 20. szám is. Változó állapotban, közte jó állapotúak és sérültek is. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
5 000 6 000 7 000
3383003
20242
522
500
Printed Materials
1932 Magyar Szövetkezés. Az 1898. évi XXIII. t.-c. alapján alakult Országos Központi Hitelszövetkezet Hivatalos Közlönye XXXIV. évfolyam lapszámai egybekötve. Bp., 1932, Pátria R.t. Kiadói félvászon-kötésben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3415163
20243
522
Printed Materials
1932-1933 Vegyes keresztényszocialista témájú tétel, újság, meghívók, 7 db {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3506242
20244
522
Printed Materials
1932-1944 Magyarosan nyelvművelő folyóirat szórványszámai, összesen kb. 45 db, változó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house