Printed Materials

Number of items: 256

ca 1930 Szentképek 2 db Kaszap István
20233.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1930 Kb 40 db szentkép
20234.

cca 1930 Kb 40 db szentkép

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1930, 1936, 1937 A Magyar Úriasszonyok Lapja 3 db száma sérülésekkel + Gyulay Boros Mária: Kézimunkakincsek könyve
20235.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1930-1940 Verbőczi-féle (Verbőczy Kálmán) célzást segítő eszközök útmutatói, össz. 6 db
20236.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
900 HUF
900 1 000 1 200
cca 1930-1940 Celer szorzótábla, szerző és felelős kiadó: Paksy Jenő, spirálfűzéses kartonált papírkötésben, 26,5x11 cm
20237.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1930-1960 Vegyes könyvismertető prospektusok, árjegyzékek, közte magyar és német nyelvűek, változó állapotban
20238.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
1931 A Motoros. A Magyar Motorosok Érdekeit Szolgáló Független Képes Szaklap. 1931. máju 25. III. évf. 7. sz. Felelős szerk.: Kramer Jenő. Bp., 1931, Motoros Lapkiadó Vállalat, 20 p. +1 t. Gazdag és izgalmas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Érdekes korabeli hírekkel, és írásokkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval.
20239.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1931-1932 A Magyar Lányok c. folyóirat 40 db szórványszáma, hozzá az 1932. évi tartalomjegyzékkel
20240.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1931-1941 Tolnai Világlapok, 49 szám. Benne kb. a fele háborús időszakból származó szám, de benne karácsonyi és Augusztus 20. szám is. Változó állapotban, közte jó állapotúak és sérültek is.
20241.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1932 Magyar Szövetkezés. Az 1898. évi XXIII. t.-c. alapján alakult Országos Központi Hitelszövetkezet Hivatalos Közlönye XXXIV. évfolyam lapszámai egybekötve. Bp., 1932, Pátria R.t. Kiadói félvászon-kötésben.
20242.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700
1932-1933 Vegyes keresztényszocialista témájú tétel, újság, meghívók, 7 db
20243.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1932-1944 Magyarosan nyelvművelő folyóirat szórványszámai, összesen kb. 45 db, változó állapotban
20244.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events