Printed Materials Number of items: 256
3411694
20185
522
Printed Materials
1907 Fehér Kereszt Orsz. Lelenczház Egyesület naptára. Dombornyomott egészvászon kötésben. Dárday Aladár könyvkötészetéből. Benne pl. az országos vásárok jegyzékével. Sérült vászonkötés, beírásokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3385812
20186
522
500
Printed Materials
1907-1917 A Mária Dorothea-Egyesület jelentései, 5 db. Bp., Rigler R.T.-ny. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3471230
20187
522
Printed Materials
1907-1909 A Napsugár c. debreceni folyóirat teljes I-II. évfolyama egybekötve (I. évf. 1-10. sz. + II. évf. 1-10. sz.), szerk.: Uray Sándor. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3493080
20188
522
Printed Materials
1908 Visit to Cardiff 116 oldalas képes füzet {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466984
20189
522
Printed Materials
1908 Az Új Idők XIV. évfolyam második fél évfolyamának számai félvászon kötésbe kötve, szerk. Herczeg Ferenc, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 800 2 000 2 400
3194386
20190
522
Printed Materials
1908. Huszadik Század folyóirat, IX. évf. 10 szám + VIII. évf 2. szám, ez utóbbi sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3487291
20191
522
Printed Materials
1909 Milch-Zeitung. Wochenschrift für das Molkereiwesen und die gesamte Viehhaltung. 38. Jahrgang. Leipzig, 1909, M. Heinsius Nachfolger, VI+624 p. Német nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé hullámos, a fűzéstől részben elváló lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3486593
20192
522
3400
Printed Materials
1909 - 1912 Hotel Brioni és Freiburgi 6 db menükártya {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
3507441
20193
522
Printed Materials
1910 Rábacsanaki Molnár Lajos emlékezete 17 p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3506347
20194
522
Printed Materials
1919 Bp., a Liget Klub meghívója Turchányi Tihamér ,,Kommunisztikus törekvések a múltban" c. előadására {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3509972
20195
522
Printed Materials
ca 1910 Szecessziós, dombornyomott meghívó vajai táncmulatságra 18x12 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3506009
20196
522
Printed Materials
ca 1910 Debreceni Vámőrkerület nyilvántartás ruházat és egyéb felszerelési tárgyakról. Kitöltetlen 32p. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house