Printed Materials

Number of items: 256

1853 Arad, id. ivándai Karácson István (1773-1853) kir. tanácsos halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, égetett lyukakkal, 39,5x25 cm
20148.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1862 Pápa, Vigyázó Zsuzsanna (1798-1862) halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 23x29 cm
20149.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1863 Eger, Bartakovics Béla egri érseknek az egri főegyházmegye klérusához címzett körlevele, sokszorosított, latin nyelven, lapszéli sérülésekkel
20150.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1868 A Borsszem Jankó c. élclap 4 db száma, kézzel színezett fametszetű címlapokkal
20151.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1869 Köpösd, Desfours Borbála grófnő (1789-1869), gróf Starhemberg Antal cs. kir. kamarás és kapitány özvegye, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kisebb lapszéli szakadásokkal, 20,5x27,5 cm
20152.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1872 Képes Újság 7. évfolyam 1-47. szám 764p. Korabeli szétesett félvászon kötésben, egy pár lap hiánnyal.
20153.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.; 1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.
20154.

1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.;
1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1877 Mocsolád, "Báró Májthényi Józsefnő", szül. bonyhádi Perczel Vilma (1813-1877), kesselőkői báró Majthényi József kir. tanácsos, alispán feleségének halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm
20155.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1880 3 db csipke litho szentkép
20156.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1880 4 db csipke litho szentkép 10x7 cm
20157.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1881 Szentmártonkáta, vattai Battha Ilona, özv. Viczián Andrásné halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, 22,5x29 cm
20158.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1881 Borsszem Jankó. XIV. évf. 677(1.) - 727. (51.) szám. Jan. 3 - dec. 18. Szerk.: Csicseri Bors. Teljes évfolyam. Bp., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Foltos, sérült, lapok jó állapotban
20159.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events