Printed Materials Number of items: 256
3504845
20148
522
Printed Materials
1853 Arad, id. ivándai Karácson István (1773-1853) kir. tanácsos halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, égetett lyukakkal, 39,5x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3504862
20149
522
Printed Materials
1862 Pápa, Vigyázó Zsuzsanna (1798-1862) halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 23x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3430593
20150
522
Printed Materials
1863 Eger, Bartakovics Béla egri érseknek az egri főegyházmegye klérusához címzett körlevele, sokszorosított, latin nyelven, lapszéli sérülésekkel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3504843
20151
522
Printed Materials
1868 A Borsszem Jankó c. élclap 4 db száma, kézzel színezett fametszetű címlapokkal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3504854
20152
522
Printed Materials
1869 Köpösd, Desfours Borbála grófnő (1789-1869), gróf Starhemberg Antal cs. kir. kamarás és kapitány özvegye, csillagkeresztes hölgy halotti értesítője, kisebb lapszéli szakadásokkal, 20,5x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3503956
20153
522
Printed Materials
1872 Képes Újság 7. évfolyam 1-47. szám 764p. Korabeli szétesett félvászon kötésben, egy pár lap hiánnyal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
3430597
20154
522
Printed Materials
1876 - 1893 Gewerbeblatt aus Württemberg 4 kötete: 1876 27. évf. No. 1-53.; 1884 36. évf. No. 1-52.; 1891 43. évf. No. 1-52.; 1893 45. évf. No. 1-29. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, régi bélyegzésekkel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3504868
20155
522
Printed Materials
1877 Mocsolád, "Báró Májthényi Józsefnő", szül. bonyhádi Perczel Vilma (1813-1877), kesselőkői báró Majthényi József kir. tanácsos, alispán feleségének halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 200 5 000 5 500
3508860
20156
522
Printed Materials
cca 1880 3 db csipke litho szentkép {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3508858
20157
522
Printed Materials
cca 1880 4 db csipke litho szentkép 10x7 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3490322
20158
522
Printed Materials
1881 Szentmártonkáta, vattai Battha Ilona, özv. Viczián Andrásné halotti értesítője, kisebb sérülésekkel, 22,5x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3503936
20159
522
Printed Materials
1881 Borsszem Jankó. XIV. évf. 677(1.) - 727. (51.) szám. Jan. 3 - dec. 18. Szerk.: Csicseri Bors. Teljes évfolyam. Bp., Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Foltos, sérült, lapok jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house