https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 256

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Nagy Imre és Dálnoki Béla aláírásával 4p.
1
20284.

1945 Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Nagy Imre és Dálnoki Béla aláírásával 4p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1945 Zsebnaptár, kétoldalas, 7x10 cm
1
20285.

1945 Zsebnaptár, kétoldalas, 7x10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1946 Diákemlékkönyv V-VIII., szerk.: Buday Géza, Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, ajándékozási bejegyzéssel, 42p
1
20286.

1946 Diákemlékkönyv V-VIII., szerk.: Buday Géza, Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, ajándékozási bejegyzéssel, 42p

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1947 Ellenzék, a Magyar Függetlenségi Párt hetilapja I. évf. 3. sz., 1947. szept. 13., kis lapszéli sérülésekkel, 8 p.
1
20287.

1947 Ellenzék, a Magyar Függetlenségi Párt hetilapja I. évf. 3. sz., 1947. szept. 13., kis lapszéli sérülésekkel, 8 p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1947 Az Igazság nagy képes naptára az 1947-ik közönséges évre, szerk. és kiadja az Igazság Politikai Paraszthetilap, sérült, szétvált tűzéssel, részben pótolt borítóval
1
20288.

1947 Az Igazság nagy képes naptára az 1947-ik közönséges évre, szerk. és kiadja az Igazság Politikai Paraszthetilap, sérült, szétvált tűzéssel, részben pótolt borítóval

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1947-1948 Magyar Rendőr, a Magyar Államrendőrség folyóirata 3 db száma (I. évf. 13. sz., II. évf. 10. és 13. sz.), változó állapotban, két szám hiányos
1
20289.

1947-1948 Magyar Rendőr, a Magyar Államrendőrség folyóirata 3 db száma (I. évf. 13. sz., II. évf. 10. és 13. sz.), változó állapotban, két szám hiányos

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme) A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.
1
20290.

[Folyóirat] Huszadik Század. Társadalomtudományi és politikai szemle. Szerkeszti Csécsy Imre. Megjelenik kéthavonkint. 35. évfolyam, 2. szám, Budapest, 1947 (Benne: Békét Csehszlovákiával, A Dunai Konföderációról) és 36. évf. 2. szám Budapest, 1948. Társadalomtudományi Társaság (Antiqua Rt. ny.) (Durkheim a demokráciáról, Szabó József: A szabadság új értelme)
A Huszadik Század társadalomtudományi folyóirat a múlt század meghatározó szociológiai periodikája volt, 1900-1919 között polgári radikális szellemben Jászi Oszkár szerkesztette. A lap 1926-1939 között, névváltoztatás után Századunk címmel jelent meg, előbb Vámbéry Rusztem, majd 1934-től Csécsy Imre szerkesztésében.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1948 Catalogus conventuum et fratrum provinciae Austriaco-Hungaricae Ordinis Praedicatorum [...] Bp., Stephaneum-ny., 33+[3] p. Latin nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, két lap kijár.
1
20291.

1948 Catalogus conventuum et fratrum provinciae Austriaco-Hungaricae Ordinis Praedicatorum [...] Bp., Stephaneum-ny., 33+[3] p. Latin nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, két lap kijár.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm
1
20292.

cca 1948 (?) Nemzeti dal fakszimile nyomtatvány, apró lapszéli sérülésekkel, 29,5x21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1948-1950 Szabad Száj humoros folyóirat 22 száma, változó állapotban, közte sérült, szakadt is.
1
20293.

1948-1950 Szabad Száj humoros folyóirat 22 száma, változó állapotban, közte sérült, szakadt is.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.
1
20294.

1949 Népnevelő. Anyag üzemi és városi agitációhoz, népnevelők és pártbizalmiak részére. 10. sz., 1949. márc. 5. Kiadja a MDP Központi Vezetősége Agitációs Osztálya. Bp., Szikra-ny., 24 p. Fűzés nélkül, egy lap kissé sérült.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1949 A Haladás c. folyóirat V. évf. 7-52. számai egybekötve, félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel
1
20295.

1949 A Haladás c. folyóirat V. évf. 7-52. számai egybekötve, félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment