Engravings Number of items: 101
3506189
18313
522
Engravings
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Arad. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3506190
18314
522
Engravings
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Erdély. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3508798
18315
522
Engravings
ca 1900 kb 70 db műszaki, építészeti témájú metszet a Pallas Lexikonból. 32x24 cm Bányászat, épületek, épületgépészet, mérlegek, szerszámok, rézgyártás, stb {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3479467
18316
522
17000
Engravings
Antik vas faliszéf, belső nyitható rekeszekkel, kulccsal, 26x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3504679
18317
522
Engravings
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papír, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3505510
18318
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - J. W. Baumann: Radetzky marsall szobra Prágában (Das Radetzky Denkmal in Prag). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505509
18319
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: Károly főherceg lovasszobra Bécsben (Das Erzherzog Carl Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505508
18320
522
Engravings
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: A József császár-emlékmű Bécsben (Das Kaiser Joseph Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3508777
18321
522
Engravings
ca 1900 10 db történelmi témájú metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508780
18322
522
Engravings
ca 1900 4 db néprajzi témájú litho metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3508786
18323
522
Engravings
ca 1900 11 db vegyes témáju metszet a Pallas lexikonból 34x25 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3472816
18324
522
Engravings
Beaulieu: Plan de ville de Seure our Bellegrade. Rézmetszet, ca 1670. 16x11 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house