Engravings

Number of items: 101

1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Arad. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm
18313.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1920 Erhardt Ernő (1898-1958) Erdély. Litográfia, üvegezett keretben. Tolnay könyvkiadó. Jelzett. 15x24 cm / 24x34 cm
18314.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
ca 1900 kb 70 db műszaki, építészeti témájú metszet a Pallas Lexikonból. 32x24 cm Bányászat, épületek, épületgépészet, mérlegek, szerszámok, rézgyártás, stb
18315.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Antik vas faliszéf, belső nyitható rekeszekkel, kulccsal, 26x18 cm
18316.

Available for bidding
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimum bid:
17 000 HUF
17 000 20 000 22 000
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papír, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm
18317.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1860-1870 B. Schwarz - J. W. Baumann: Radetzky marsall szobra Prágában (Das Radetzky Denkmal in Prag). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm
18318.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: Károly főherceg lovasszobra Bécsben (Das Erzherzog Carl Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm
18319.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1860-1870 B. Schwarz - E.Wagner: A József császár-emlékmű Bécsben (Das Kaiser Joseph Monument in Wien). Acélmetszet, papír, foltos, lapméret: 32x25 cm
18320.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 1900 10 db történelmi témájú metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm
18321.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1900 4 db néprajzi témájú litho metszet a Pallas lexikonból 32x25 cm
18322.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
ca 1900 11 db vegyes témáju metszet a Pallas lexikonból 34x25 cm
18323.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Beaulieu: Plan de ville de Seure our Bellegrade. Rézmetszet, ca 1670. 16x11 cm
18324.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events