Engravings Number of items: 101
3511584
18277
522
Engravings
David Laigneau bíboros (1590-1659) rézmetszetű portréja. J, Boulanger rézmetszete 22x16 cm + Francesco Gonzaga (1466-1519) Mantova grófja rézmetszetű portréja. ca 1620 22x13 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3511585
18278
522
Engravings
Nicolaus Cavalli : Voltaire Zaire c, művének egyik jelenete. Rézmetszet, papír. Paszpartuban 41x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3492808
18279
522
Engravings
Felicité - Hapiness boldogság. ca 1850. Litográfia, Giraud Desmaissons aranyozott fa keretben. 47x62 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3505506
18280
522
Engravings
Edward Daniel Clarke (1769-1822) - Letitia Byrne (1779-1849): A nagyági bánya Erdélyben (View of the Tellurium Mine at Sekeremb, now called Nagyag, in Transylvania). Acélmetszet, papír, kisebb lapszéli szakadással, gyűrődésekkel, 20,5x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505499
18281
522
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Nagyvárad (Grosswardein / Oradea). Acélmetszet, papír, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 19x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3505495
18282
522
Engravings
William Henry Bartlett (1809-1854) - Samuel Bradshaw (1832-1880): Babakáj-szikla (Babacai / Baba Caia), Románia. Acélmetszet, papír, kissé sérült, foltos, 20,5x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505485
18283
522
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - A. Fesca: A zsámbéki templom (Ruine der Kirche zu Zsambek). Acélmetszet, papír, körbevágva, 16x24,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3505477
18284
522
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - F. Foltz: Győr északról (Raab, Nordseite). Acélmetszet, papír, lapszéli szakadással, saroktöréssel, 16x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3505474
18285
522
Engravings
William Henry Bartlett (1809-1854) - James Charles Armytage (1802-1897): A Kazán-szoros (The Kazan Pass). Acélmetszet, papír, kissé foltos, 20,5x27,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3505446
18286
522
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Vajdahunyad (Hunedoara). Acélmetszet, papír, kissé foltos, 15,5x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 500 6 500 7 500
3505439
18287
522
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten (Das Stadtwäldchen in Pesth). Acélmetszet, papír, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 17x25,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505434
18288
522
Engravings
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): A fóti szentegyház (Die neue Kirche in Foth). Acélmetszet, papír, lapszéli sérülésekkel, kissé foltos, 23,5x19,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house