Engravings

Number of items: 101

Örmények. Rézmetszet, XVIII. sz. 11x16 cm, 14x21 cm kis szakadás / Armenians copper plate engraving small tear
18301.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Pacséri Császár Sándor (1788-1850), Temes vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x11 cm
18302.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Brogyányi Gábor (1776-1851), Trencsén vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, kissé foltos, 14,5x11 cm
18303.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Bittó Albert (1777-?), Arad vármegye országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x10,5 cm
18304.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Bezerédj Ignác (1783-1862), Győr vármegye országgyűlési követe, alispán, udvari tanácsos portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x10,5 cm
18305.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Mikanovich Antal fiumei követ portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18306.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Almássy Lajos (1765-1838), Szepes vármegye országgyűlési követe, alispán, táblabíró portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x10,5 cm
18307.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Adamich András (1766-1828), Fiume országgyűlési követének portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x10,5 cm
18308.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Szerencsy István (1793-1850) királyi személynök portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18309.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): kisjókai Takács Gáspár (1786-1831), Pozsony vármegye országgyűlési követe, alispán portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 15x11 cm
18310.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
cca 1827 Ferdinand von Lütgendorf-Leinburg (1785-1858): Gróf Brunswick József (1750-1827) főispán, tárnokmester, országbíró portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, papírlapra ragasztva, 14,5x11 cm
18311.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
18312.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events