Available for bidding
18317.
Engravings
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 200 HUF
Élisabeth Vigée Le Brun (1755-1842) után Nicolas Henri Jacob (1782-1871) metszése: Marie Antoinette (Mária Antónia) francia királyné portréja. Litográfia, papÃr, lapszéli sérüléssel, körbevágva, 29,5x21 cm + 2 db acélmetszet paszpartuban, 11,5x16 cm és 16,5x13 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |