Antique Number of items: 164
3239693
14121
522
6500
Antique
Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3346723
14122
522
Antique
Sztereokép néző készülék egyik üveg hiányzik {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3339262
14123
522
14000
Antique
6 db tűzzománc egy fakeretben, egyiken Sz jelzéssel. 10x5 és 17x7 cm közötti méretekben. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3346060
14124
522
6500
Antique
Szűz Mária lourdes-i jelenése. Apácamunka, cca 20. sz. eleje, üvegezett fa keretben, 50x40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3347123
14125
522
Antique
cca 1860 Jelzett angol ón tál, kopott, d: 16 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3350853
14126
522
6500
Antique
2 darab antik ecsettartó, bambusz, Kína, cca 1900, egyik faragott, repedéssel, m: 12-26 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3325873
14127
522
9500
Antique
Mokkás készlet. Alpakka, XIX. sz. vége, Jelzett, gravírozott, Kanna: 24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3047415
14128
522
7500
Antique
Asztali lámpa. Ezüstözött gyertyatartóból átalakított, tejüveg búrával, kopással, m: 41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
3047421
14129
522
7500
Antique
Asztalközép kínáló. Ezüstözött alpakka testtel, fodros tejüveg kínálórésszel, d: 27 cm, m: 28 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
2964696
14130
522
6500
Antique
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
2938088
14131
522
4800
Antique
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
2976164
14132
522
Antique
Márvány íróasztali készlet bronz sas szoborral. Tintatartóval (betét nélkül), tolltartóval két tapperrel (egyik teteje hiányzik), egy hamutállal. Nagy mérete 35x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house