Antique

Number of items: 164

Áttört alpakka tálca, díszített 31 cm
14072.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1900 Szecessziós fózolt szélű falitükör, fa hátlappal, kopással, néhol vakitos, 30,5x15 cm
14073.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Iparművész dobozka réz díszítéssel, betyárok. Jelzett 15x10 cm
14074.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Titokláda. Antik ékszeres doboz, titkos rekesszel. XIX. sz. Kis repedéssel 18x12x10 cm
14075.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
cca 19. sz. közepe, Lakkozott japán díszdoboz tartón, lakksérüléssel, 19x19x11 cm
14076.

Available for bidding
32 000 HUF
86,72
100,00
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Wm. A Rogers angol ezüstözött háromrészes szervírozó készlet, jelzett, m: 24 cm alatt
14077.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Mária és Jézus bronzírozott falidísz pár fa lapon, kopással, d: 20 cm
14078.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Antik japán csont okimono - Nő gyermekével. Jelzett, m: 7 cm
14079.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Art deco íróasztali szett, fa lapon felerősített kocka alakú fém tintatartók és tolltartó rész, hozzá levélbontó kés, kopással, 18x28 cm /// Art deco desk set, with cube-shaped metal inkwells and pen holder mounted on a wooden base, together with a letter opener, with wear, 18×28 cm
14080.

Available for bidding
17 000 HUF
46,07
53,13
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Neobarokk tükör. Faragott aranyozott fa, fazettált, hibátlan tükör. XX sz. közepe. 55x41 cm
14082.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
Faragott jáde Buddha figura, fa talpon, 9x8 cm
14083.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Asztali feszület. Magyar, cca 19. sz. közepe - második fele, faragott fa, hiányokkal, m: 54 cm
14084.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events