Antique

Number of items: 164

Keleti szent faragott elefántcsont szobor, Kína, cca 1900, jelzett, m: 23 cm
14000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
55 000 HUF
55 000 65 000 75 000
cca 1860 Japán lakkozott dísztál betéttel. Japán, Edo-kor, javítással, felületi sérüléssel, d: 34 cm
14001.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
cca 1900 Szecessziós bőrbevonatos széthajtható fiókos szivartartó doboz, fedelében csont szivarvágóval, néhol kis sérüléssel, kulcs nélkül, egyik sarkánál sérüléssel 29x22x17 cm
14002.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
cca 1930 Heintz Art Metal Shop "Weeping Willow Vase" art nouveau váza. Sterling ezüst rátétes patinás bronz, jelzett, hibátlan, m: 29 cm
14003.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm
14004.

Available for bidding
38 000 HUF
102,98
118,75
Minimum bid:
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
Sétapálca, faragott csont nyúlfej fogóval, kopással, h: 83 cm
14005.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Mária a kisdeddel - kézzel festett görög ikon ezüst (Ag) lemez okláddal, jelzett, 27x22 cm
14006.

Available for bidding
28 000 HUF
75,88
87,50
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
14007.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1900-1920 Fali feszület, Fémlemez korpusszal, javítással, 50x27 cm
14008.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Pantokrátor Krisztus - kézzel festett görög ikon, 1967, hátoldalon címkével, 24x17 cm
14009.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Szent András - kézzel festett görög ikon, hátoldalán certifikáttal, 23x18 cm
14010.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1880-1890 Corset Paris párizsi menyasszonyi ruha fűző, jelzett, kis foltokkal, csipke széllel, rendkívül ritka gyűjtői darab!
14011.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events