Antique Number of items: 164
3508218
14000
522
40000
Antique
Keleti szent faragott elefántcsont szobor, Kína, cca 1900, jelzett, m: 23 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
55 000 65 000 75 000
3502703
14001
522
40000
Antique
cca 1860 Japán lakkozott dísztál betéttel. Japán, Edo-kor, javítással, felületi sérüléssel, d: 34 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3507752
14002
522
30000
Antique
cca 1900 Szecessziós bőrbevonatos széthajtható fiókos szivartartó doboz, fedelében csont szivarvágóval, néhol kis sérüléssel, kulcs nélkül, egyik sarkánál sérüléssel 29x22x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3505387
14003
522
40000
Antique
cca 1930 Heintz Art Metal Shop "Weeping Willow Vase" art nouveau váza. Sterling ezüst rátétes patinás bronz, jelzett, hibátlan, m: 29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3491981
14004
522
38000
Antique
Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
38 000 HUF
38 000 44 000 50 000
3505926
14005
522
Antique
Sétapálca, faragott csont nyúlfej fogóval, kopással, h: 83 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3504977
14006
522
28000
Antique
Mária a kisdeddel - kézzel festett görög ikon ezüst (Ag) lemez okláddal, jelzett, 27x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
28 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3232414
14007
522
Antique
Rusói István Karcag, kerámia fali dísz bronz keretben, mázas kerámia, jelzett, hibátlan 14x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3505924
14008
522
Antique
cca 1900-1920 Fali feszület, Fémlemez korpusszal, javítással, 50x27 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3504971
14009
522
Antique
Pantokrátor Krisztus - kézzel festett görög ikon, 1967, hátoldalon címkével, 24x17 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3504963
14010
522
Antique
Szent András - kézzel festett görög ikon, hátoldalán certifikáttal, 23x18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3507852
14011
522
Antique
1880-1890 Corset Paris párizsi menyasszonyi ruha fűző, jelzett, kis foltokkal, csipke széllel, rendkívül ritka gyűjtői darab! {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house