https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 164

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tevecsont díszdoboz, réz szerelékkel, 11x14 cm
1
14097.

Tevecsont díszdoboz, réz szerelékkel, 11x14 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Torontáli kisszőnyeg, 55x36 cm
1
14098.

Torontáli kisszőnyeg, 55x36 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm
1
14099.

Modern kézzel festett ikon, 22x16 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.
1
14100.

cca 1880-1930 3 darab pruszli, lánykamellény, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm
1
14101.

Kétrészes kínáló, asztalközép, ezüstözött alpakka 21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
1
14102.

cca 1920/40 Hatágú csillár, üveg prizmasorokkal, tejüveg gyertyákkal, sérüléssel, d: 60 cm, m: 55 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm
1
14103.

Antik íróasztali szett, bronz szerelékes márvány talapzaton spirálos tintatartó üveg, hozzá tömör bronz tolltartó, patinás, 11x8x8 cm és 19x8,5x2,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm
1
14104.

Art deco ezüstözött alpakka dohányzó szett, 3 db-os: gyufatartó-hamuzó, cigaretta- és szivarkínáló. Jelzés nélkül, kopott ezüstözéssel, m: 6 - 15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
13 000 HUF
35,23
EUR
,
40,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm
1
14105.

Antik asztali italkínáló szett. 2 darab fémkupakos parafadugóval lezárt üveg, kulccsal zárható szerelékkel, oldalán monogrammal.16x8x28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm
1
14106.

Zenélő puttók alakjával díszített neorokokó asztali lámpa, bronzírozott fém, fa talpon, sérült búrával, m: 60 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!
1
14107.

cca 1900-1920 Hortobágyi csikósok - nagyméretű masszív nehéz bronz falitál, d: 39 cm, nehéz!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
32 000 HUF
32 000 38 000 44 000
Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm
1
14108.

Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzés nélkül, 10x10 cm, 17x17 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment