https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 164

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm
1
14133.

Kovácsoltvas lámpa, csillár, üveg búrával 70 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Afrikai szobor. Faragott elefántcsont, m: 16,5 cm
1
14134.

Afrikai szobor. Faragott elefántcsont, m: 16,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
Fájdalmas Istenszülő üvegikon, Erdély. füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben Külső méret 24x30 cm
1
14135.

Fájdalmas Istenszülő üvegikon, Erdély. füzesmikolai (Nicula, Ro) ikon iskola. Faragott fa keretben Külső méret 24x30 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm
1
14136.

Antik bronz mozsár címerrel, felirattal, törővel d: 11 cm, m: 11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm
1
14137.

Ovális kínáló. Orosz Birodalom, cca 1895-1910, ezüstözött, galvanizált alpakka, jelzett, kopással, 31x21 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm
1
14138.

Antik buddhista imamalom. India, 20. sz. eleje, réz, csont, fa, kis rátéthiánnyal, h: 22 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel
1
14139.

Kovácsoltvas lámpa. Búrával, 43 cm, új vezetékkel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm
1
14140.

cca 19. sz. vége, Karabaki szőnyeg. Sérüléssel, cca 125x84 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm
1
14141.

Antik bronz patikai mozsár. Törővel d: 10 cm, m: 11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.
1
14142.

Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3 darab faragott szaru tárolóedény, sérüléssel, cca 1880-1900, h: 10 cm
1
14144.

3 darab faragott szaru tárolóedény, sérüléssel, cca 1880-1900, h: 10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
9 darab antik kulcs a 18-19. századból, h: 21,5 cm alatt
1
14145.

9 darab antik kulcs a 18-19. századból, h: 21,5 cm alatt

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment