Engravings

Number of items: 95

cca 1850 Visegrád romjai (Ruinen des Schlosses Vicegrad), színezett acélmetszet, papír, jelzés nélkül, . 10x15 cm
18504.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1860 4 db régi ruhadísz, sújtás, magyar otthonka litografált tervei, szabásmintái. 80x54 cm
18505.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
18506.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
18507.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
18508.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1820 2 db rézmetszet Wandelaar: Mózes, 9x16 cm, Brússzeli városháza 16x23 cm
18509.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Flavius és Probus diptichon részlete, rézmetszet, Ruphoruus. 10x17 cm
18510.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
10 db vegyes külföldi helyszíneket ábrázoló acélmetszet (USA, Belgium, stb.), változó állapotban, részben foltos, lapméret: 18x26 cm
18511.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca XVIII. sz. második fele, "The Pointers and Hare" (angol vadászjelenet), James Seymour (1702-1752) festménye után Smith metszése, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 23x33,5 cm, külső méret: 42x52 cm
18512.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca XVIII. sz. második fele, "The Setting Dog &amp; Partridges" (angol vadászjelenet), James Seymour (1702-1752) festménye után Smith metszése, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 23x33,5 cm, külső méret: 42x52 cm
18513.

cca XVIII. sz. második fele, "The Setting Dog & Partridges" (angol vadászjelenet), James Seymour (1702-1752) festménye után Smith metszése, jelzett a metszeten, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 23x33,5 cm, külső méret: 42x52 cm

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca XVIII. sz. vége-XIX. sz. eleje, Krisztus levétele a keresztről, rézmetszet, papír, paszpartuban, dekoratív, üvegezett fakeretben, a kereten kisebb sérülésekkel, látható: 32,5x42 cm, külső méret: 47,5x57 cm
18514.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
[A Lipót rend nagykeresztje] Grosskreutz der kaiser. oesterreich. Leopolds Orden. Wien, 1808. T. Fischer. Nagy méretű rézmetszet, selyem előzéklappal. 27,5x39,5 cm / Copper plate engraving.
18515.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events