https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 95

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
8 db vegyes külföldi helyszíneket ábrázoló acélmetszet, változó méretben és állapotban, részben foltos
1
18516.

8 db vegyes külföldi helyszíneket ábrázoló acélmetszet, változó méretben és állapotban, részben foltos

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm
1
18517.

cca 1860 Fiume a magyar tengerpart fővárosa. Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Lapméret. 16x34 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm
1
18518.

1867 A Magyar Északi Vasút Indóházának (Józsefvárosi pályaudvar) első ábrázolása . Színezett fametszet. Vasárnapi Újság. Paszpartuban 19x16 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban
1
18519.

Georg Philipp Rugendas (1701?1774): Csatajelenet. Rézmetszet ca 1750. 52x42 cm. Paszpartuban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.
1
18520.

Vegyes különféle metszet tétel, 11 db, közte foltos, sérült, rossz állapotban, 24x33 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
18521.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Péter. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
18522.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Pál. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, kissé foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.
1
18523.

Rieder, Wilhelm August (1796-1880) rajza, Stöber, Franz (1795-1858) és Stöber, Joseph (1768-1852) metszése: Szent Jakab. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, papírra kasírozva, 10,5x7 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1850 Birmingham látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanastalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., üvegezett fakeretben, 10,5x15 cm
1
18524.

cca 1850 Birmingham látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanastalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., üvegezett fakeretben, 10,5x15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1850 Negroponte látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanstalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x14,5 cm
1
18525.

cca 1850 Negroponte látképe, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstanstalt des Bibliogr. Instituts in Hildbh., foltos, üvegezett fakeretben, 9,5x14,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Henry William Bunbury (1750-1811) után, Charles Knight (1743-1826 k.) metszése: Autolycus eladásra kínálja az áruját (Autolycus selling his wares). Pontozott rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, javításokkal. 36x561,5 cm
1
18526.

Henry William Bunbury (1750-1811) után, Charles Knight (1743-1826 k.) metszése: Autolycus eladásra kínálja az áruját (Autolycus selling his wares). Pontozott rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadásokkal, javításokkal. 36x561,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1846 Sárospataki váromladék és Breczenheim kastély és kertje Litográfia, megjelent Vachot Imre: Magyarföld és népei, Pest 1846. 20x30 cm Szélén kissé foltos
1
18527.

1846 Sárospataki váromladék és Breczenheim kastély és kertje Litográfia, megjelent Vachot Imre: Magyarföld és népei, Pest 1846. 20x30 cm Szélén kissé foltos

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January


End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January



Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17


Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Due to the postal and courrier shutdown we can only send out parcels until 18 December.
For this reason we will NOT send payment requests of the 515th auction in December, only in January together with the 516th auction.
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
We will send out payment requests and parcels from 9th January 515-516 combined!

 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment