Engravings

Number of items: 95

Bernhard Plockhorst (1825-1907) után: A Szent Család. Kromolitográfia, papír, jelzett a litográfián: B. Plockhorst 1902. Feltekerve, foltos, viseltes állapotban, 88x60 cm
18480.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
cca 1850 Th. Ender - J.Sands: Pesth. Der Ausladungsplatz, jelzett a nyomaton 10x15,5 cm
18481.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Kőröshegy a Balaton mellett. fametszetű látkép. Megjelent : 1863-ban a Vasárnapi újságban. Mérete 19 x 15 cm, Jó állapotú.
18482.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1800 Az ördög halála, metszet, 12×13 cm
18483.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1810 Ischl képes album, 12 db metszettel, foltos lapok
18484.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
ca 1840 Szőlészet: Szőlő metszésmódokat és termesztési módokat bemutató 13 db litográfia. 24x20 cm ig
18485.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Szigetvár korabeli, színezett rézmetszetű ábrázolása  Megjlenet: (Nürnbergben) Sigmund von Birken: Der Donau Strand.. című művében. Mérete 12 x 7cm, Szép erős nyomat, jó állapotban
18486.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Vác látképe a Duna felöl, acélmetszet, jelzett a metszeten. / Steel engraving, 14×18,5 cm
18487.

Available for bidding
3 800 HUF
10,30
11,88
13
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
XIX. sz. közepe Bartlett, William Henry (1809-1854) - Hinchliff, J. J. (1805-1875): A visegrádi vár (Castle of Wissegraad / Chateau de Wissegrade). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, 12x18 cm
18488.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Buda acélmetszetű látképe a hajóhíddal.  cca 1840 Th. Ender - Radclieffe: Ofen, acélmetszet, jelzett a metszeten, Hartleben's Verlag, 10x15 cm
18489.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
cca 1850 Hentzi emlék Budán. Ludwig Rohbock (1820-1883)-Franz Hablitschek (1824-1867), Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, 13x18 cm, teljes: 16x24 cm
18490.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Pest, Vigadó a hajóhíddal, Redoute. acélmetszet Rauschenfels von Steinberg 9x14 cm, lapméret 14x18 cm
18491.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events