Engravings

Number of items: 95

cca 1920-40 Egyházi témájú olasz metszetek, össz. 56 db. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Részben sérült és foltos. 44×61 cm.
18468.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1835 Josef Kriehuber (1800-1876): Matthias Anker (1771-1843) osztrák geológus, mineralógus, a grazi Johanneum professzora portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kisebb lapszéli folttal, lapméret: 33,5x26,5 cm
18469.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1850 Eduard Kaiser (1820-1895): Dr. Fr. Schuh sebészorvos, a Bécsi Egyetem professzora portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Rauch, kissé viseltes, lapméret: 37x26,5 cm
18470.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1850 Eduard Kaiser (1820-1895): Karl (Carl) von Rokitansky (1804-1878) cseh származású osztrák orvos, patológus, filozófus, politikus portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Rauch, lapméret: 33,5x26 cm
18471.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1841 Faustin Herr: M. Walter. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, lapméret: 33,5x26 cm
18472.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1843 Gabriel Decker (1821-1855): Portré (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Rauh, javított lapszéli sérüléssel, lapméret: 27x22,5 cm
18473.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1840 Gabriel Decker (1821-1855): Portré (cím nélkül). Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, lapméret: 30,5x26 cm
18474.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1853 Josef Kriehuber (1800-1876): Franz Leydolt (1810-1859) osztrák mineralógus, botanikus, zoológus portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, lapméret: 31,5x26 cm
18475.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1844 Josef Kriehuber (1800-1876): Benedict Randhartinger (1802-1893) osztrák zeneszerző, karmester portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, kissé foltos, lapméret: 34x25,5 cm
18476.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1844 Josef Kriehuber (1800-1876): Josef Redtenbacher (1810-1870) osztrák kémikus portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, kissé foltos, lapméret: 32,5x25,5 cm
18477.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
1833 Josef Kriehuber (1800-1876): Josef Stadler (1780-1847) osztrák bányamérnök portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kis lapszéli folttal, lapméret: 32,5x24,5 cm
18478.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1840-1850 Jelzés nélkül: Férfiportré. Litográfia, papír, lapméret: 30x25 cm
18479.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events