1835 Josef Kriehuber (1800-1876): Matthias Anker (1771-1843) osztrák geológus, mineralógus, a grazi Johanneum professzora portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kisebb lapszéli folttal, lapméret: 33,5x26,5 cm
1850 Eduard Kaiser (1820-1895): Dr. Fr. Schuh sebészorvos, a Bécsi Egyetem professzora portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Rauch, kissé viseltes, lapméret: 37x26,5 cm
1850 Eduard Kaiser (1820-1895): Karl (Carl) von Rokitansky (1804-1878) cseh származású osztrák orvos, patológus, filozófus, politikus portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Rauch, lapméret: 33,5x26 cm
1853 Josef Kriehuber (1800-1876): Franz Leydolt (1810-1859) osztrák mineralógus, botanikus, zoológus portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, lapméret: 31,5x26 cm
1844 Josef Kriehuber (1800-1876): Benedict Randhartinger (1802-1893) osztrák zeneszerző, karmester portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, kissé foltos, lapméret: 34x25,5 cm
1844 Josef Kriehuber (1800-1876): Josef Redtenbacher (1810-1870) osztrák kémikus portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, nyomtatta Johann Höfelich, kissé foltos, lapméret: 32,5x25,5 cm
1833 Josef Kriehuber (1800-1876): Josef Stadler (1780-1847) osztrák bányamérnök portréja. Litográfia, papír, jelzett a nyomaton, kis lapszéli folttal, lapméret: 32,5x24,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
News
Auction 516:
From 20 December to 8 January
End of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January
Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17
Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!