Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 128

Hadusovszky Gizi: Hunyadi címeres katona. Részben mázas kerámia, jelzett, kis sérülésekkel, m: 31 cm
13610.

5 500 HUF
14,91
17,19

Hadusovszky Gizi: Hunyadi János. Részben mázas kerámia, jelzett, kis sérülésekkel, m: 31 cm
13611.

5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1885-1910 Johann Maresch Fiú kosárral ás korsóval, Lány kosárral és korsóval szoborpár. Terv: August Otto. Engóbozott terrakotta, jelzett, minimális kopással, m: 46 cm /// c. 1885?1910 Johann Maresch "Boy with Baskets and Jugs" and "Girl with Baskets and Jugs" - Pair of Sculptures. Design: August Otto. Engobed terracotta, signed, with minimal wear, height: 46 cm.
13612.

80 000 HUF
216,80
250,00

Royal bőrház bronz madár formájű dísz. Lengyel jelzéssel. Kerámia talapzaton. 16 cm
13613.

5 000 HUF

Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm
13614.

2 400 HUF

Győrfi Sándor (1951-): Civis Hotels Nívódíj. Bronz, 24x20 cm, jelzett.
13615.

16 000 HUF
43,36
50,00

Szaraszvati. Faragott fa asztaldísz szobor, m: 20 cm
13616.

3 200 HUF
8,67
10,00

Józsa Lajos (1944- ) - Lórántffy Zsuzsanna. Bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 30 cm
13617.

100 000 HUF
271,00
312,50

Faragott csont keleti szobor, Női akt ábrázolással fa talapzaton 27 cm
13618.

6 000 HUF

Faragott csont keleti szobor, Keleti Bölcs ábárzolással fa talapzaton 23 cm
13619.

6 000 HUF

Keleti bölcs Faragott csont keleti szobor, fa talapzaton 26 cm
13620.

6 000 HUF

Keleti bölcset ábrázoló nemesfa faragott fa szobor. 27 cm
13621.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF