Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 128

R. Kiss Lenke (1926-2020): Lány ággal. Képcsarnok címkével, jelzett, patinázott műgyanta, ujja sérült, m: 38 cm
13586.

15 000 HUF
40,65
46,88

Haraszty István (1934-2022): Kettecskén. Mágneses rozsdamentes acél szobor elektromos kialakítással. Jelzett az oldalán: "HARASZTY I. 2001". Készült 2 példányban, párdarabja amerikai magángyűjteményben található. Fém, elektromotor, mágnes, m: 16 cm. Reprodukálva: Frank János - Papp Tibor - Wehner Tibor: Haraszty. Bp., 2005, 123. oldal.  ///  István Haraszty (1934?2022): Kettecskén. Magnetic stainless-steel sculpture with electrical design. Signed on the side: ?HARASZTY I. 2001?. Made in 2 copies; its pair is in an American private collection. Metal, electric motor, magnet, height: 16 cm. Reproduced in: János Frank ? Tibor Papp ? Tibor Wehner: Haraszty. Budapest, 2005, 123p.
13587.

Haraszty István (1934-2022): Kettecskén. Mágneses rozsdamentes acél szobor elektromos kialakítással. Jelzett az oldalán: "HARASZTY I. 2001". Készült 2 példányban, párdarabja amerikai magángyűjteményben található. Fém, elektromotor, mágnes, m: 16 cm. Reprodukálva: Frank János - Papp Tibor - Wehner Tibor: Haraszty. Bp., 2005, 123. oldal.

///

István Haraszty (1934?2022): Kettecskén. Magnetic stainless-steel sculpture with electrical design. Signed on the side: ?HARASZTY I. 2001?. Made in 2 copies; its pair is in an American private collection. Metal, electric motor, magnet, height: 16 cm. Reproduced in: János Frank ? Tibor Papp ? Tibor Wehner: Haraszty. Budapest, 2005, 123p.

400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

Tóth Valéria (1943- ): Szomorkodó. Terrakotta, jelzett, lábánál ragasztott, m: 28 cm
13588.

20 000 HUF
54,20
62,50

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
13589.

6 000 HUF

Veronese Design Szerelmesek. Jelzett, m: 34 cm
13590.

7 000 HUF
18,97
21,88

Istók János (1873-1972). Szabad hajdú. Terrakotta, jelzett, m: 35 cm
13591.

50 000 HUF
135,50
156,25

Istók János (1873-1972). Munkácsy Mihály mellszobra. Terrakotta. Jelzett. m: 20 cm
13592.

32 000 HUF
86,72
100,00

Tövishúzó fiú. Alabástrom szobor. 18 cm
13593.

6 000 HUF

Vegyes keleti és afrikai szobrok, műgyanta, fa. 9 db 4-17 cm.ig
13594.

3 000 HUF

Antal Károly (1909-1994): Lovon álló csikós Bronzírozott epoxi szobor, jelzett, Képcsarnok címkével 31x31 cm
13595.

24 000 HUF
65,04
75,00

Palotai Gyula (1911-1977): Anya gyermekeivel. Bronzírozott epoxi szobor, jelzett, Képcsarnok címkével 35 cm
13596.

36 000 HUF
97,56
112,50

Gyurcsek Ferenc (1942-): Gitározó. Bronzírózott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:30 cm
13597.

24 000 HUF
65,04
75,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF