Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 128
3482742
13586
515
15000
Sculptures, statuettes, plaques
R. Kiss Lenke (1926-2020): Lány ággal. Képcsarnok címkével, jelzett, patinázott műgyanta, ujja sérült, m: 38 cm
15 000 HUF
3483026
13587
515
400000
Haraszty István (1934-2022): Kettecskén. Mágneses rozsdamentes acél szobor elektromos kialakítással. Jelzett az oldalán: "HARASZTY I. 2001". Készült 2 példányban, párdarabja amerikai magángyűjteményben található. Fém, elektromotor, mágnes, m: 16 cm. Reprodukálva: Frank János - Papp Tibor - Wehner Tibor: Haraszty. Bp., 2005, 123. oldal. /// István Haraszty (1934?2022): Kettecskén . Magnetic stainless-steel sculpture with electrical design. Signed on the side: ?HARASZTY I. 2001?. Made in 2 copies; its pair is in an American private collection. Metal, electric motor, magnet, height: 16 cm. Reproduced in: János Frank ? Tibor Papp ? Tibor Wehner: Haraszty . Budapest, 2005, 123p.
400 000 HUF
3474229
13588
515
Tóth Valéria (1943- ): Szomorkodó. Terrakotta, jelzett, lábánál ragasztott, m: 28 cm
20 000 HUF
3039681
13589
515
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
6 000 HUF
3474871
13590
515
Veronese Design Szerelmesek. Jelzett, m: 34 cm
7 000 HUF
3474837
13591
515
50000
Istók János (1873-1972). Szabad hajdú. Terrakotta, jelzett, m: 35 cm
50 000 HUF
3474832
13592
515
32000
Istók János (1873-1972). Munkácsy Mihály mellszobra. Terrakotta. Jelzett. m: 20 cm
32 000 HUF
3474684
13593
515
Tövishúzó fiú. Alabástrom szobor. 18 cm
6 000 HUF
3474501
13594
515
Vegyes keleti és afrikai szobrok, műgyanta, fa. 9 db 4-17 cm.ig
3 000 HUF
3475371
13595
515
24000
Antal Károly (1909-1994): Lovon álló csikós Bronzírozott epoxi szobor, jelzett, Képcsarnok címkével 31x31 cm
24 000 HUF
3475362
13596
515
36000
Palotai Gyula (1911-1977): Anya gyermekeivel. Bronzírozott epoxi szobor, jelzett, Képcsarnok címkével 35 cm
36 000 HUF
3475374
13597
515
24000
Gyurcsek Ferenc (1942-): Gitározó. Bronzírózott műgyanta, jelzett, hibátlan, m:30 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house