Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 128
3461872
13598
515
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott csont keleti szobor, gésa ábrázolással, fa talapzaton, m: 28 cm
6 000 HUF
3461875
13599
515
Faragott csont keleti szobor, női figura ábrázolással, fa talapzaton, m: 27 cm
6 000 HUF
3476292
13600
515
3800
Horváth István: Faragott keményfa fali díszek, juhász kutyával, pásztor. Jelzett 45x26 cm
3 800 HUF
3476290
13601
515
3800
Jelzés nélkül: Erdélyi vitéz. Faragott fa, 30 cm
3 800 HUF
3476294
13602
515
4400
Horváth István: Borospincében. Faragott keményfa fali dísz. Jelzett 38x36 cm
4 400 HUF
3481925
13603
515
Charleston táncosnő fém szobor, márvány talapzaton, m: 15,5 cm
5 000 HUF
3481945
13604
515
Olvashatatlan jelzéssel: A csók. Bronzírozott szobor, 10x8,5 cm
8 000 HUF
3395742
13605
515
220000
Taubert László (1966-): Ikarosz. Patinázott bronz, márvány lapon, jelzés nélkül, az alkotó szándéka szerint a megformálás során hagyott ujjlenyomataival jelezve. Az alkotó Ikarosz személyében saját magát formálta meg. 27x27 cm, márvány lap 35x35 cm. Taubert László egyik különösen ritka alkotása. /// László Taubert (1966-): Icarus. Patinated bronze on a marble base, unsigned, marked by the artist's fingerprints intentionally left during the creation process. The artist portrayed himself in the figure of Icarus. 27x27 cm, marble base 35x35 cm. One of László Taubert's particularly rare works.
220 000 HUF
3397634
13606
515
1500000
Horetzky (1969-): Medúza fej vízköpő. Patinázott bronz faliplakett, falikútnak is felszerelhető, cca 2005, jelzés nélkül, 28x47 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Medusa Head Gargoyle. Patinated bronze wall plaque, can also be installed as a wall fountain, circa 2005, unsigned, 28 x 47 cm. Provenance: from the artist's own collection. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1 500 000 HUF
3173570
13607
515
32000
32 000 HUF
3464883
13608
515
Sütő András domborított rézlemez kép, fa lapon, 14x11 cm
6 000 HUF
3464580
13609
515
Olvasó Ganésa bronz szobor, m: 12 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house