Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 128

Faragott csont keleti szobor, gésa ábrázolással, fa talapzaton, m: 28 cm
13598.

6 000 HUF

Faragott csont keleti szobor, női figura ábrázolással, fa talapzaton, m: 27 cm
13599.

6 000 HUF

Horváth István: Faragott keményfa fali díszek, juhász kutyával, pásztor. Jelzett 45x26 cm
13600.

3 800 HUF
10,30
11,88

Jelzés nélkül: Erdélyi vitéz. Faragott fa, 30 cm
13601.

3 800 HUF
10,30
11,88

Horváth István: Borospincében. Faragott keményfa fali dísz. Jelzett 38x36 cm
13602.

4 400 HUF
11,92
13,75

Charleston táncosnő fém szobor, márvány talapzaton, m: 15,5 cm
13603.

5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A csók. Bronzírozott szobor, 10x8,5 cm
13604.

8 000 HUF

Taubert László (1966-): Ikarosz. Patinázott bronz, márvány lapon, jelzés nélkül, az alkotó szándéka szerint a megformálás során hagyott ujjlenyomataival jelezve. Az alkotó Ikarosz személyében saját magát formálta meg. 27x27 cm, márvány lap 35x35 cm. Taubert László egyik különösen ritka alkotása. /// László Taubert (1966-): Icarus. Patinated bronze on a marble base, unsigned, marked by the artist's fingerprints intentionally left during the creation process. The artist portrayed himself in the figure of Icarus. 27x27 cm, marble base 35x35 cm. One of László Taubert's particularly rare works.
13605.

220 000 HUF
596,21
687,50

Horetzky (1969-): Medúza fej vízköpő. Patinázott bronz faliplakett, falikútnak is felszerelhető, cca 2005, jelzés nélkül, 28x47 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Medusa Head Gargoyle. Patinated bronze wall plaque, can also be installed as a wall fountain, circa 2005, unsigned, 28 x 47 cm. Provenance: from the artist's own collection. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13606.

1 500 000 HUF
4 065,04
4 687,50

13607.

32 000 HUF
86,72
100,00

Sütő András domborított rézlemez kép, fa lapon, 14x11 cm
13608.

6 000 HUF

Olvasó Ganésa bronz szobor, m: 12 cm
13609.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF