13610.
Sculptures, statuettes, plaques
5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Hadusovszky Gizi: Hunyadi címeres katona. Részben mázas kerámia, jelzett, kis sérülésekkel, m: 31 cm