https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 355

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1919 Hölgyek naptára, szerk.: S. Bokor Malvin, kiadja: Légrády Testvérek, sérült egészvászon kötésben, 333p
1
18540.

1919 Hölgyek naptára, szerk.: S. Bokor Malvin, kiadja: Légrády Testvérek, sérült egészvászon kötésben, 333p

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1919 A Székely Nemzeti Tanács körlevele
1
18541.

1919 A Székely Nemzeti Tanács körlevele

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
8
 
cca 1920 Angyalföldi Keresztényszocialista Párt meghívója, táncvizsgára hajtásnyommal
1
18542.

cca 1920 Angyalföldi Keresztényszocialista Párt meghívója, táncvizsgára hajtásnyommal

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 Litografált magyar címer 1956-os és 1989-es dátumokkal, amikor a címert a történelem újra Magyarország címerévé tette.
1
18543.

cca 1920 Litografált magyar címer 1956-os és 1989-es dátumokkal, amikor a címert a történelem újra Magyarország címerévé tette.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 4 db dísztávirat, klf grafikákkal
1
18544.

cca 1920 4 db dísztávirat, klf grafikákkal

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 Garmisch-Partenkirchen und Umgebung, színes képekkel illusztrált album, München, Martin Herpich Kunstverlag, 19 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
1
18545.

cca 1920 Garmisch-Partenkirchen und Umgebung, színes képekkel illusztrált album, München, Martin Herpich Kunstverlag, 19 sztl. lev. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920 Ricordo di Roma, album 40 db fekete-fehér képpel, hátoldalukon többnyelvű ismertető szöveggel, kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, 22,5x30 cm
1
18546.

cca 1920 Ricordo di Roma, album 40 db fekete-fehér képpel, hátoldalukon többnyelvű ismertető szöveggel, kiadói zsinórfűzéses papírkötésben, 22,5x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
[Alkalmi nyomtatvány] Jubileumi emlék. Emlékfüzet Grossmann V. Lipót, Koszmovszky Adolf és Török Márk ötvenéves nyomdász-jubileumára. Budapest, 1921. Pesti Lloyd-Társulat ny. 1 t. (címkép) + [8] p. Egyetlen kiadás. Alkalmi kiadványunk az 1921. június 29-én tartott nyomdász ünnepség alkalmából készült. A címlap és az ünnepeltek portréját közlő címkép után az ünnepi beszéd rövid szövege, majd a Pesti Lloyd-Társulat munkaközösségének teljes névsora. Fűzve, illusztrált, enyhén gyűrött kiadói borítóban. Jó példány, ritka.
1
18547.

[Alkalmi nyomtatvány] Jubileumi emlék. Emlékfüzet Grossmann V. Lipót, Koszmovszky Adolf és Török Márk ötvenéves nyomdász-jubileumára.
Budapest, 1921. Pesti Lloyd-Társulat ny. 1 t. (címkép) + [8] p. Egyetlen kiadás.
Alkalmi kiadványunk az 1921. június 29-én tartott nyomdász ünnepség alkalmából készült. A címlap és az ünnepeltek portréját közlő címkép után az ünnepi beszéd rövid szövege, majd a Pesti Lloyd-Társulat munkaközösségének teljes névsora.
Fűzve, illusztrált, enyhén gyűrött kiadói borítóban. Jó példány, ritka.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
1921 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. I. évf. Teljes évfolyam 1-9. szám. Bp., 1921. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás ? Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt. Az első szám címlapja ragasztott
1
18548.

1921 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. I. évf. Teljes évfolyam 1-9. szám. Bp., 1921. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás ? Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt. Az első szám címlapja ragasztott

 
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
0
 
1922 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. II. évf. Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1922. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
18549.

1922 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. II. évf. Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1922. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
1
18550.

1922 Ipari és kereskedelmi beszerzési források. Handels-Handbuch für den Orient. Alamanach Commercial Pour L'Orient. Szerk. a m. kir. Kereskedelmi Muzeum aligazgatója A[rmin] Sasvári. Bp., 1922, Pallas, 1 (térkép) t.+XXVIII.+784 p. Francia és német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fekete-fehér szövegközti képekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, volt könyvtári példány, a térképen szakadással, a lapok alsó szélein szakadásokkal (703-770.), aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1923 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. III. évf. Egy szám híján (10.) Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1923. (Európa ny.) Ritka! A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására. A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.
1
18551.

1923 Magyar Írás. Az új művészet folyóirata. Szerkeszti és kiadja: Raith Tivadar. III. évf. Egy szám híján (10.) Teljes évfolyam 1-12. szám. Bp., 1923. (Európa ny.) Ritka!
A Magyar Írás - Az új művészet folyóirata a 20. század eleji magyar művészeti és irodalmi modernizmus egyik kevésbé ismert, de jelentős orgánuma volt. Raith Tivadar szerkesztésében és kiadásában jelent meg, célja pedig az volt, hogy fórumot teremtsen az új, progresszív irányzatok avantgárd, modern líra, új képzőművészeti törekvések bemutatására.
A lap igyekezett kapcsolatot teremteni a magyar művészet és az európai modernizmus között, és olyan alkotóknak adott teret, akik a hagyományos formák meghaladására törekedtek. Bár nem tartozott a nagy példányszámú folyóiratok közé, szellemi hatása a korszak művészeti életében jelentős volt.

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment