https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 355

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1928 Plauen (Németország), német nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel, 112 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, 1929-es tulajdonosi bejegyzéssel (Dr. Láczer István).
1
18564.

1928 Plauen (Németország), német nyelvű, képes idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel, egy kihajtható térképpel, 112 p.+ 1 t. Kiadói papírkötés, sérült címlappal, 1929-es tulajdonosi bejegyzéssel (Dr. Láczer István).

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1
18565.

1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Bp., 1928, Légrády, 1072 p. Szövegközi és egészoldalas képekkel, reklámokkal rendkívül gazdagon illusztrált. A borító Végh Gusztáv munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1928 Bp., cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Aurél (1846-1928) országbíró, belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, főrendiházi elnök, az Aranygyapjas rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm
1
18566.

1928 Bp., cserneki és tarkeői gróf Dessewffy Aurél (1846-1928) országbíró, belső titkos tanácsos, országgyűlési képviselő, főrendiházi elnök, az Aranygyapjas rend lovagja halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
3
 
1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.
1
18567.

1928-1986 Vegyes zsebnaptárak, 13 db, közte Dr. Wander Gyógyszer- és Tápszergyár Rt. (1928-1933), Páduai Szent Antal Fiúárvaház 1947. évi naptára, stb. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel
1
18568.

1929 A Budapesti Nemzetközi Vásár kihajtható prospektus képekkel

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma
1
18569.

1929 A Magyar Statisztikai Szemle VII. évfolyamának 12. száma

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,
1
18570.

1929-1944 A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület alapszabályai. Bp., 1929, Országos Központi Községi Nyomda Rt., 44 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület levélpapírok és boríték. + 1944 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület pénzintézeti érdekeltségei. Bp., 1944, Franklin,58 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + 1940 Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület 1939. évi zárszámadása,

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1930 Royal Botanic Gardens, Kew. Illustrated Guide. Angol nyelvű, képes útmutató füzet, kihajtható térképpel, 1 t.+ 64 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
18572.

1930 Royal Botanic Gardens, Kew. Illustrated Guide. Angol nyelvű, képes útmutató füzet, kihajtható térképpel, 1 t.+ 64 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
1930 Gróf Apponyi Albert Poliklinika naptára, viseltes állapotban, kinyitva: 22x15,5 cm + 1947 Kaszap István heti előjegyzési naptár, 16,5x24,5 cm
1
18573.

1930 Gróf Apponyi Albert Poliklinika naptára, viseltes állapotban, kinyitva: 22x15,5 cm + 1947 Kaszap István heti előjegyzési naptár, 16,5x24,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 6 db hajós menükártya
1
18574.

ca 1930 6 db hajós menükártya

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval
1
18575.

ca 1930 12 db iskolai füzet, képes illusztrált borítóval

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival
1
18576.

ca 1930 3 db kotta Vogel Eric, Viday Brenner grafikáival

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment