https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 355

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
18589.

Tükör. Képes havi folyóirat. Felelős szerkesztő: Révay József. I. évfolyam, 2. szám. 1933. november. Budapest, 1933. Franklin-Társulat (ny.) [4] + 80 p. A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói borítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.
1
18590.

1932-1933 Wirtschafts-Bericht der Geldinstituts-Zentrale (Pénzintézeti Központ) Budapest. VIII. Jahrgang (1932) No. 1-4. + IX. Jahrgang (1933) No. 1-4. [Egybekötve]. Bp., Pénzintézeti Központ (Athenaeum-ny.), 186+(2) p.; 162+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy kijáró címlappal, intézményi bélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.
1
18591.

1932 Metapsychikai Folyóirat. A "Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság" hivatalos lapja I. évf. 1-2. sz. 1932 nov. - dec. Teljes évfolyam. Szerk: Toronyi János. Bp., 1932, Magyar Metapsychikai Tudományos Társaság,(Pallas-ny.), a borítója sérült, leszakadt, 31+1 p.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
1934 A budapesti II. ker. kir. egyetemi katholikus reálgimnázium értesítője az 1933-34. tanévről. Bp., 1934, Sárkány-ny., 85+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
1
18592.

1934 A budapesti II. ker. kir. egyetemi katholikus reálgimnázium értesítője az 1933-34. tanévről. Bp., 1934, Sárkány-ny., 85+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
1934 A Nemzeti Lövészfront II. évfolyamának 8. száma Tettey Emil TF főiskolai tanárnak elküldve az által írt cikk miatt, hajtva, jó állapotban, 4p
1
18593.

1934 A Nemzeti Lövészfront II. évfolyamának 8. száma Tettey Emil TF főiskolai tanárnak elküldve az által írt cikk miatt, hajtva, jó állapotban, 4p

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf
1
18594.

cca 1935 Magyar Államvasutak takarék és segélyszövetkezete kiadványai: alapszabályok, meghívó, kötvény, prospektus, stb, 6 db klf

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó
1
18595.

1935 Meghívó Pázmány Péter Tudományegyetem alapításának 300. évfordulójára tartott ünnepségre szóló meghívó

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1935 Dimanches Hongrois, háromrészes, rajzos art deco kiadvány, szign.: Mallász-Dallos, Klösz nyomás, szép állapotban
1
18596.

cca 1935 Dimanches Hongrois, háromrészes, rajzos art deco kiadvány, szign.: Mallász-Dallos, Klösz nyomás, szép állapotban

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
ca 1935 Kb 35 db üdvözlőkártya klf alkalmakra.
1
18597.

ca 1935 Kb 35 db üdvözlőkártya klf alkalmakra.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1936 Veress Lajos államrendőrsági detektív halotti értesítője
1
18598.

1936 Veress Lajos államrendőrsági detektív halotti értesítője

 
Sold
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
1
 
1936 Magyar Történelmi Pillanatképek, címlapon Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikája, hiányos (81db) beragasztott gyűjtőképpel, kiadja: Szent István Cikóriagyár, sérült
1
18599.

1936 Magyar Történelmi Pillanatképek, címlapon Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994) grafikája, hiányos (81db) beragasztott gyűjtőképpel, kiadja: Szent István Cikóriagyár, sérült

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1936-1939 Tükör. Képes havi folyóirat 12 db szórvány száma. Felelős szerkesztő: Révay József . Franklin-Társulat (ny.) A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, kiadói borítóban.
1
18600.

1936-1939 Tükör. Képes havi folyóirat 12 db szórvány száma. Felelős szerkesztő: Révay József . Franklin-Társulat (ny.) A Tükör képes folyóirat a Franklin-Társulat reprezentatív családi lapja, irodalmi, színházi és ismeretterjesztő tartalommal, szerkesztősége a ,,Tükör" folyóiratot a nagy múltú képes családi hetilap, a Vasárnapi Ujság modernizált változatának szánta. A képes folyóirat 1933 novemberétől 1942 decemberéig jelent meg. . Fűzve, színes, illusztrált, kiadói borítóban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment