Printed Materials

Number of items: 355

1911 A Szent Olvasó tizenőt titka, litho képek sérült papír tokban, 3-as titok hiányzik, 12,5×7 cm
18526.

5 500 HUF
14,91
17,19

1912 Olympische Spiele in Stockholm német nyelvű programfüzet, viseltes állapotban, 33p
18527.

1 800 HUF

1912 Bp., Dr. Borovszky Samu (1860-1912) történész, helytörténész, az MTA levelező tagja, a Magyar Történelmi Társulat titkára, a ,,Századok" és a ,,Magyarország vármegyéi és városai" főszerkesztőjének 2 db (különböző szöveggel ellátott) halotti értesítője, kisebb lapszéli sérülésekkel, 23,5x29,5 cm
18528.

4 000 HUF

1912-1913 Teozófia, a Magyar Teozófiai Társulat lapja 3 db száma: I. évf. 10. sz., II. évf. 2. és 7. sz. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, kisebb sérülésekkel.
18529.

3 000 HUF

18530.

5 000 HUF

1913 Bp., bistei Gönczy Imre (1862-1913) cs. és kir. vezérőrnagy, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, a m. kir. honvédelmi minisztérium XI. csoportja főnökének halotti értesítője, lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm
18531.

3 000 HUF

18532.

2 400 HUF

18533.

900 HUF
2,44
2,81

1915 Pesti Hírlap. XXXVII. évf. 32-59. szám. 1915. február 1. - 28. Háborús számok. Gazdag korabeli reklámanyaggal. Érdekes írásokkal, az I. világháború híreivel. Átkötött félvászon-kötésben.
18536.

3 000 HUF

18537.

3 000 HUF

1916 Az Érdekes Újság: Jövő Kertje c. gyermek szépségverseny elismerő oklevele hajtva 30x43 cm
18538.

2 000 HUF

1917-1917 A Milliós könyve sorozat 8 db száma, vegyes, megviselt állapotban
18539.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF