Printed Materials Number of items: 355
3387719
18514
515
Printed Materials
3 000 HUF
3476232
18515
515
Printed Materials
1908 Körösfői-Kriesch Aladár festőművész kiállítási meghívója
2 000 HUF
3356766
18516
515
500
Printed Materials
1908. máj. 30. Bécs, Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.
3424636
18517
515
2200
Printed Materials
1908 Mramorák (Homokos, Vajdaság), meghívó a Mramoráki Műkedvelők által a Délvidéki Tüdőbeteg-Sanatorium-Egyesület javára rendezett műkedvelői estélyre, magyar és német nyelvű, hajtva, kissé viseltes, foltos, 25x19 cm
2 200 HUF
3482099
18518
515
Printed Materials
1909-1913 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat 5 db száma, kiadja a Regnum Marianum, a címlapokon Márton Lajos és Horn Antal illusztrációival, változó állapotban (sérült, foltos)
2 000 HUF
3478096
18519
515
Printed Materials
1910 Esterházy Margit hercegné arcképes halotti értesítője
2 000 HUF
3456392
18520
515
Printed Materials
ca 1910 Little Puck c. képes magazin teljes évfolyama VIII. évf. bekötve. 288p. Aranyozott félvászon kötésben
1 400 HUF
2735961
18521
515
500
Printed Materials
3481811
18522
515
Printed Materials
cca 1910-1940 Ricordo di Milano, kihajtható leporello, 32 fekete-fehér képpel.
1 800 HUF
3434523
18523
515
Printed Materials
cca 1910-1940 Vegyes különféle iskolai füzet, 18 db, változó állapotban, közte szakadt, sérült is.
3 000 HUF
3482265
18524
515
Printed Materials
cca 1910-1950 Vegyes folyóirat tétel: Élet, Képes Új Szó, Diáklányok, Magyar Nő, Asszonyok, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel
2 000 HUF
3482456
18525
515
Printed Materials
cca 1910-1960 Vegyes szentkép tétel, 49 db.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house