Printed Materials

Number of items: 355

18514.

3 000 HUF

1908 Körösfői-Kriesch Aladár festőművész kiállítási meghívója
18515.

2 000 HUF

1908. máj. 30. Bécs, Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.
18516.

1908. máj. 30. Bécs,
Jegy ünnepi eőadásra a Cs. és Kir. Operaházba egy bizonyos Bartha őrnagy részére. A jegy előírta a tiszti sapka és az egyenruha viselését.

500 HUF
1,36
1,56

1908 Mramorák (Homokos, Vajdaság), meghívó a Mramoráki Műkedvelők által a Délvidéki Tüdőbeteg-Sanatorium-Egyesület javára rendezett műkedvelői estélyre, magyar és német nyelvű, hajtva, kissé viseltes, foltos, 25x19 cm
18517.

2 200 HUF
5,96
6,88

1909-1913 A Zászlónk c. ifjúsági folyóirat 5 db száma, kiadja a Regnum Marianum, a címlapokon Márton Lajos és Horn Antal illusztrációival, változó állapotban (sérült, foltos)
18518.

2 000 HUF

1910 Esterházy Margit hercegné arcképes halotti értesítője
18519.

2 000 HUF

ca 1910 Little Puck c. képes magazin teljes évfolyama VIII. évf. bekötve. 288p. Aranyozott félvászon kötésben
18520.

1 400 HUF

18521.

500 HUF
1,36
1,56

cca 1910-1940 Ricordo di Milano, kihajtható leporello, 32 fekete-fehér képpel.
18522.

1 800 HUF

cca 1910-1940 Vegyes különféle iskolai füzet, 18 db, változó állapotban, közte szakadt, sérült is.
18523.

3 000 HUF

cca 1910-1950 Vegyes folyóirat tétel: Élet, Képes Új Szó, Diáklányok, Magyar Nő, Asszonyok, összesen 7 db, változó állapotban, sérülésekkel
18524.

2 000 HUF

cca 1910-1960 Vegyes szentkép tétel, 49 db.
18525.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF