Printed Materials

Number of items: 355

1941 Pesti Hírlap naptára 1941. Erdély. Bp., Pesti Hírlap Rt. (Légrády-ny.), 160 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói címerekkel / irredenta grafikával illusztrált papírkötés.
18637.

2 000 HUF

1941 Bp., kászon-jakabfalvi László Elemér (1864-1941) nyug. cs. és kir. ellentengernagy, a III. oszt. Vaskorona-rend és a Ferenc József-rend lovagja halotti értesítője, 23x29,5 cm
18638.

3 000 HUF

1941 Makó, komjáti Tarnay Ivor (1874-1941) nyug. alispán, Makó város díszpolgára halotti értesítője, 23x30 cm
18639.

1 000 HUF

1941 Jelenkor. Felelős szerk.: Katona Jenő. III. 1.-24. sz. 1941. jan. 1. - dec. 15. Kopott félbőr-kötésben.
18640.

2 000 HUF

1941-1942 A Híd című újság 2 db száma, az egyik címlapján Bartók Béla zeneszerző
18641.

2 000 HUF

1941-1942 Különlenyomatok, 4 db, közte 3 dedikált: Kirándulás a Tengerszem csúcsra, A nápolyi Orto Botanico, A Fertő-tó őstörténetéből, A hazatért erdélyi föld
18642.

2 000 HUF

1942 Székesfehérvár, Leisz Béla (1868-1942) nyug. vezérőrnagy, mérnök, a cs. és kir. 69. Hindenburg gyalogezred volt parancsnoka, a III. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23,5x30 cm
18643.

3 000 HUF

1942 Magyar Közgazdaság XII. évf. 1-52. sz., 1942. jan. 1. - dec. 24. sz. Főszerk.: Perley Lajos. Átkötött félvászon-kötés, benne sérült lapokkal is, az első lap javított.
18644.

2 200 HUF
5,96
6,88

1942 Nagykőrös, az 1943. évi termésű kenyérgabonára vonatkozó beszolgáltatási kötelezettség megállapításáról szóló hirdetmény, Nagykőrös, Dajka-ny., 43x31,5 cm
18645.

4 000 HUF

1942 Az Én újságom. Tündérvásár. 53. évf. 30. szám, borító nélkül
18646.

1 800 HUF

18647.

4 800 HUF
13,01
15,00

1943 Külügyi Szemle. Külpolitikai, nemzetközi jogi és világgazdasági folyóirat. XX. évf. 1-6. sz., 1943. január - november. (Teljes évfolyam egybekötve). Bp., Magyar Külügyi Társaság, 579+(3) p. (A borítók a lapok után, a kötet végére kötve). Félvászon-kötésben, sérült, leváló gerinccel, kissé vetemedett kötéstáblákkal.
18648.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF