Printed Materials

Number of items: 355

1948 Propaganda és politikai kiadványok, 3 db: A népi demokrácia kérdései, Oktatási füzetek - Politikai ismeretek 5. + Mit mondjon a népnevelő a Szabad Népről? Városi és falusi népnevelő különszáma + 1948. évi népszámlálás - Eljárási utasítás a budapesti számlálóbiztosok részére. Vegyes állapotban.
18661.

2 000 HUF

1948-1949 Úttörő kiskönyvtár I. Próba. Összeáll.: Az Úttörő Központ nevelési osztálya. Bp., 1948, Országos Úttörő Vezetőség, 133+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. + 2 db úttörő prospektus: Éljen a Világifjúsági Találkozó!, Jótanulással előre Hazánkért!
18662.

2 000 HUF

1948-1949 Az Őrsvezető úttörő folyóirat 3 db száma: I. évf. 2. és 3. sz., II. évf. 1. sz., változó állapotban
18663.

2 000 HUF

1949 Úttörővezető, az Úttörő Mozgalom havi folyóirata 2 db száma: III. évf. 4-5. sz. és 7-8. sz., viseltes állapotban, az egyik különvált borítóval
18664.

2 000 HUF

cca 1949 ,,Dolgozó parasztfiatalok mezőgazdasági gimnáziumban!", oktatáspolitikai propaganda kiadvány, kiadja a Magyar Ifjúság Népi Szövetsége (EPOSZ). Bp., Athenaeum-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, sarkán kisebb hiánnyal.
18665.

2 000 HUF

18666.

3 400 HUF
9,21
10,63

1950 A Hajdú-Bihar megyei települések tanácsválasztásra nyomott szavazólapjai egy kötetbe kötve. egészvászon kötésben
18667.

4 000 HUF

18668.

900 HUF
2,44
2,81

cca 1950 ,,Boldog biztos jövőnk: a terv", tervgazdálkodásról szóló propaganda kiadvány, Bp., Globus-ny., 16 p. Kiadói tűzött papírkötés, kis lapszéli sérülésekkel.
18669.

2 000 HUF

18670.

500 HUF
1,36
1,56

ca 1950 Az Emberi test. képes leporelló, ráhajtható rétegekkel. 12x16 cm
18671.

1 400 HUF

18672.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF