18648.
Printed Materials
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1943 Külügyi Szemle. Külpolitikai, nemzetközi jogi és világgazdasági folyóirat. XX. évf. 1-6. sz., 1943. január - november. (Teljes évfolyam egybekötve). Bp., Magyar Külügyi Társaság, 579+(3) p. (A borítók a lapok után, a kötet végére kötve). Félvászon-kötésben, sérült, leváló gerinccel, kissé vetemedett kötéstáblákkal.