https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Engravings

Number of items: 77

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm
1
16511.

cca 1800 Lugo in Galicia, Litográfia 16,5x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm
1
16512.

cca 1730 Georg Merz: Gesund Brunnen in den Stadt Graben bey dem Klincker Thor zu Augsburg kézzel színezett rézmetszet keretben foltokkal. / Copper-engraving in frame 19x29 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Hartmann Schedel (1440-1510): Buda látképe, 1493. (Buda első képes ábrázolása) Buda színezett fametszetű látkép keleti irányból felvéve, két levélre nyomtatva. Hátoldalán szöveggel, Paszpartuban. 240 × 530 mm
1
16513.

Hartmann Schedel (1440-1510): Buda látképe, 1493. (Buda első képes ábrázolása) Buda színezett fametszetű látkép keleti irányból felvéve, két levélre nyomtatva. Hátoldalán szöveggel, Paszpartuban. 240 × 530 mm

 
The item is not available
Starting price:
380 000 HUF
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Number of bids:
0
 
Abris der Statt Neustatt in Francken sampt den Verschantzungen, worinen die Kay. und Bay. Armeen quartirt haben den 6. Julij 1640 (A frankóniai Neustatt városa, ahol a császári és bajor seregek állomásoztak 1640. július 6. A térkép jobb alsó sarkában Salzburg várának látképe). Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Merian, 1645 körül. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 18,5x36 cm / engraving on paper, slightly damaged
1
16514.

Abris der Statt Neustatt in Francken sampt den Verschantzungen, worinen die Kay. und Bay. Armeen quartirt haben den 6. Julij 1640 (A frankóniai Neustatt városa, ahol a császári és bajor seregek állomásoztak 1640. július 6. A térkép jobb alsó sarkában Salzburg várának látképe). Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Merian, 1645 körül. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. 18,5x36 cm / engraving on paper, slightly damaged

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás!
1
16515.

Vue du Passage du Cortége de sa Majesté Louis XVIII, Devant la Statue de Henry IV, le 3 Mai 1814. Jour de son arriveé dans Paris. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, lap széle kissé foltos, 33x46 cm. Korai hőlégballon ábrázolás!

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment