Engravings

Number of items: 77

16487.

2 000 HUF

16488.

4 000 HUF

cca 1840-50 2 db londoni részlet. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. 10,5x15 cm.
16489.

2 400 HUF

cca 1856-1869 3 db lovas és vadászat témájú illusztráció. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Az Illustrated London News-ból. Részben sérült. 24x35 cm körüli méretben
16490.

3 200 HUF
8,67
10,00

Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után, Jan Colaert III metszése: Angyali üdvözlet. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 28x20 cm
16491.

10 000 HUF

Andreas Cellarius (1596-1665) Haemisphae Latumau Sphaerarum: Rium Stel Strale Aequali Proportione, - Az ókori csillagfélteke. Színezett rézmetszetű éggömb térkép, csillagtérkép. Megjelent Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica Amsterdam, 1708. Gereardum Valk - Petrum Schenk. Régi restaurálással. 500x420 mm,üvegezett keretben / Andreas Cellarius (1596-1665) Haemisphae Latumau Sphaerarum: Rium Stel Strale Aequali Proportione, - Ancient Southern Celestial Hemisphere Star Chart This celestial map is a creation of Andreas Cellarius, a renowned Dutch-German cartographer. It was originally published in the "Atlas Coelestis seu Harmonia Macrocosmica" in Amsterdam in 1708. The chart has been restored in the past centuries, 500x420 mm
16492.

170 000 HUF
460,70
531,25

16493.

5 500 HUF
14,91
17,19

16494.

1 600 HUF

16495.

13 000 HUF
35,23
40,63

16496.

28,5x19,5 cm

2 000 HUF

16497.

4 800 HUF
13,01
15,00

16498.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF