Antique

Number of items: 166

Japán okimono, elefántcsont, m: 6,5 cm
13459.

24 000 HUF
65,04
75,00

Art deco lámpa eredeti búrával és vezetékkel, krómozott fém test. 28 cm
13460.

6 000 HUF

Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
13461.

36 000 HUF
97,56
112,50

13462.

8 000 HUF

Ékszerszekrény. Antik keleti, buddhista motívumokkal, közötte svastikával díszített. Lakkozott fa, réz. Sérülésekkel . 29x27 cm
13463.

42 000 HUF
113,82
131,25

cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény
13464.

5 000 HUF

Török imaszőnyeg, 110x62 cm
13465.

Török imaszőnyeg, 110x62 cm

2 400 HUF

Tarsoly. Tarsolylemezen csodaszarvas és turul madár motívummal. Kézzel készített réz veret, bőr táskán díszes további veretekkel. 24x26 cm
13466.

24 000 HUF
65,04
75,00

13467.

50 000 HUF
135,50
156,25

Tűziaranyozott bronz hatágú csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel.
13468.

50 000 HUF
135,50
156,25

2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
13469.

6 000 HUF

Sétabot ezüst (Ag) gyűrűvel és szerelékkel, jelzett, h: 92 cm
13470.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF