Antique Number of items: 166
3411066
13459
515
24000
Antique
Japán okimono, elefántcsont, m: 6,5 cm
24 000 HUF
3409457
13460
515
Antique
Art deco lámpa eredeti búrával és vezetékkel, krómozott fém test. 28 cm
6 000 HUF
3433004
13461
515
36000
Antique
Ónémet támlás szék pár. cca 19. sz. közepe, német, gazdagon faragott támlával és lábakkal, cserélt ülőrésszel, 1-1 kis sérüléssel, de összességében jó állapotban, 98x47x46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
36 000 HUF
3435520
13462
515
Antique
8 000 HUF
3437120
13463
515
42000
Antique
Ékszerszekrény. Antik keleti, buddhista motívumokkal, közötte svastikával díszített. Lakkozott fa, réz. Sérülésekkel . 29x27 cm
42 000 HUF
3434823
13464
515
Antique
cca 20. sz. eleje, 2 darab kézzel hímzett lakodalmas kötény
5 000 HUF
3441116
13465
515
Antique
Török imaszőnyeg, 110x62 cm
2 400 HUF
3441824
13466
515
24000
Antique
Tarsoly. Tarsolylemezen csodaszarvas és turul madár motívummal. Kézzel készített réz veret, bőr táskán díszes további veretekkel. 24x26 cm
24 000 HUF
3441836
13467
515
50000
Antique
50 000 HUF
3442365
13468
515
50000
Antique
Tűziaranyozott bronz hatágú csillár, d: 75 cm, m,: 60 cm + lánc 100 cm, össz 160 cm Eredeti vezetékezéssel.
50 000 HUF
3443288
13469
515
Antique
2016 Bukrán Edit (1957-) Virágmotívum. Kerámia kép, keretben, jelzett, 10x10 cm, 17x17 cm
6 000 HUF
3443271
13470
515
Antique
Sétabot ezüst (Ag) gyűrűvel és szerelékkel, jelzett, h: 92 cm
18 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house