https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 166

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Christofle Boréal 12 személyes evőeszköz készlet, jelzett díszdobozban. Ezüstözött alpakka, jelzett, hozzá jelzett fa díszdoboz felnyitható és fiókos.  Christofle Boréal 12-person cutlery set, in a marked gift box. Silver-plated alpaca, marked, with a marked wooden gift box that can be opened and has drawers.
1
13471.

Christofle Boréal 12 személyes evőeszköz készlet, jelzett díszdobozban. Ezüstözött alpakka, jelzett, hozzá jelzett fa díszdoboz felnyitható és fiókos.

Christofle Boréal 12-person cutlery set, in a marked gift box. Silver-plated alpaca, marked, with a marked wooden gift box that can be opened and has drawers.

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik ón teamelegítő, tartó, kis deformálódással, 28x24 cm
1
13472.

Antik ón teamelegítő, tartó, kis deformálódással, 28x24 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm
1
13473.

Marokkói csont- és gyöngyház berakásos négyszintes cigarettakínáló, 14x18 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm
1
13474.

Németh Éva (1930-2019) textilművész: Kétlovas falitextil. Hibátlan, 58x52 cm

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
1
13475.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
1
13476.

Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm.
1
13477.

Bahram Gur vadászata. cca 1898, német vagy francia, szászánida selyemszöveg fémszállal hímzett modern másolata, feltehetően a mintául szolgáló, 663-ban készült kölni Szent Kunibert ereklyekárpit felfedezésének idejében, 1898 körül készült. Rendkívül gazdag fémszál hímzéssel és mintásan letűzött fémszálmintákkal díszített, foltokkal, minimális fémszálhibákkal, cca 95x95 cm /// The Hunt of Bahram Gur. Circa 1898, German or French, a modern copy of a Sasanian silk textile embroidered with metal thread, likely made around the time of the discovery of the Cologne reliquary tapestry of Saint Kunibert, which was created in 663. It is richly decorated with metal thread embroidery and patterned metal thread designs, with some stains and minimal flaws in the metal thread, approximately 95x95 cm.

 
The item is not available
Starting price:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Number of bids:
0
 
Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban.
1
13478.

Függesztett olajlámpa / csillár, festett vas, tejüveg, üveg, összességében jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm
1
13479.

A säckingeni trombitás jelenetet ábrázoló öntött réz fali dísztál. Plasztikus, német felirattal. d: 28 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.
1
13480.

Iparművészeti Vállalat, Kótai József (1940-): Cigarettatárca. Jelzés nélkül, 19x11 cm, proveniencia: az alkotó validálta.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm
1
13481.

Fém kínáló plasztikus virág mintával, sérült üveg betéttel d: 16 cm, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Number of bids:
0
 
cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm
1
13482.

cca 1920/30 Fekete márvány kalamáris és tapper, bronz szerelékkel, porcelán betéttel, 28x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment