https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 166

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.
1
13447.

Takarabune. Réz és klf fém, Japán, Meidzsi-kor, cca 1890-1910, jelzett, egyik eleme levált, vitorla sérült, 12x9 cm /// Takarabune. Copper and various metals, Japan, Meiji period, circa 1890?1910, signed, one part detached, sail damaged, 12x9 cm.

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm
1
13448.

IV. Henrik beveszi Párizst.Öntöttvas dísztál, jelzett Ilsenburg díszöntvény. 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm
1
13449.

Buddhista imamalom Réz, fa, kerámia, fém. benne kis ima tekercssel 34 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm
1
13450.

Afrikai maszk. cca 20. sz. eleje, fa, fog, kender, h: 37 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm
1
13451.

Íróasztali márvány készlet. d: 26 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm
1
13452.

Régi lakkozott kínai doboz, sérüléssel, benne tálcával, kulcs nélkül, 24x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
 
Matei Timforea (1836-1906) után: Jesus emperor. Modern üvegre festett ikon, 19x21 cm. /// "A kompozíció több szereplőből áll - Jézus az ítélet trónján ül, körülötte Mária és Keresztelő János, szent Mihály és Gábriel (2. sor), valamint György és Dimitrie vértanúk (3. kör) állnak. A csoport jobb és bal oldalán két angyal látható, akik az ítélet trombitáját szólítják. Jézus feje felett a Szentlélek lebeg."
1
13453.

Matei Timforea (1836-1906) után: Jesus emperor. Modern üvegre festett ikon, 19x21 cm. /// "A kompozíció több szereplőből áll - Jézus az ítélet trónján ül, körülötte Mária és Keresztelő János, szent Mihály és Gábriel (2. sor), valamint György és Dimitrie vértanúk (3. kör) állnak. A csoport jobb és bal oldalán két angyal látható, akik az ítélet trombitáját szólítják. Jézus feje felett a Szentlélek lebeg."

 
Sold
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
1
 
Okimono. Japán, cca 20. sz., sérüléssel, összerakandó, h: 9 cm
1
13454.

Okimono. Japán, cca 20. sz., sérüléssel, összerakandó, h: 9 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Number of bids:
0
 
San You háromosztatú parafakép. Címkével jelzett, minimális kopással, 19,5x30 cm
1
13455.

San You háromosztatú parafakép. Címkével jelzett, minimális kopással, 19,5x30 cm

 
Sold
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
2
 
Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással.
1
13456.

Antik nagypolgári lángbúrás csillár, lángbúrán sérüléssel, réz szerelékkel, kopással.

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm
1
13457.

Kutya a kölykével - faragott elefántcsont asztaldísz, d: 5 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Faragott elefántcsont afrikai figura, fa talapzaton, m: 24 cm
1
13458.

Faragott elefántcsont afrikai figura, fa talapzaton, m: 24 cm

 
The item is not available
Starting price:
42 000 HUF
113,82
EUR
,
131,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment