Antique

Number of items: 166

Hermann aranyozott alpakka gyertyatartó. Jelzett, hibátlan 22x17 cm
13410.

4 000 HUF

Fiókos kisasztal. Neobarokk. Alapvetően jó állapotban 60x40x46 cm
13411.

15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1930 Brunsviga 13ZK mechanikus számológép, 23x22x14 cm /// cca. 1930 Brunsviga 13ZK mechanical calculator, 23×22×14 cm
13412.

12 000 HUF

cca 1970 Calcorex 403 magyar-jugoszláv gyártású mechanikus számológép, jó állapotban, 32x13 cm
13413.

6 000 HUF

1935-1945 Original Odhner mechanikus számológép. Felirata: AKTIEBOLAGET / Original-Odhner / GOTEBORG SVERIGE. Jó állapotban, 32x11 cm
13414.

16 000 HUF
43,36
50,00

Japán lakkozott papírmasé doboz, kisebb sérülésekkel. XIX. sz. 31x10 cm
13415.

3 000 HUF

1938 Standard Horthy néprádió, magyar címerrel díszített bakelitdobozzal, nem működőképes 25x26 cm
13416.

30 000 HUF
81,30
93,75

Nagyító pácolt fa nyéllel, pók ábrázolással díszített ezüst (Ag) berakással, jelzett, h: 16 cm
13417.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1800-1820 Elegáns hölgy - faragott csont szobor, fa talapzaton, keze sérült, m: 17,5 cm
13418.

38 000 HUF
102,98
118,75

Okimono - gésa. Faragott csont, Japán, 19. sz. közepe - második fele, kezében az eszköz sérült, m: 12 cm
13419.

48 000 HUF
130,08
150,00

cca 1850-1950 Patika hagyaték. Patikai mérleg üvegezett oldalú ajtós vitrinben 42x40x22 cm, fiókjában mérlegsúlyok. Hozzá különböző korszakokból 25 darab patikai üveg és tégely, közte 2-3 sérült darabbal. /// ca. 1850-1950 Pharmacy estate. Pharmacy balance in a glazed-door cabinet (42×40×22 cm), with balance weights in the drawer. Together with 25 pharmacy bottles and jars from different periods, including 2-3 damaged pieces. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
13420.

50 000 HUF
135,50
156,25

Block Meerschaum sárkányalakokkal díszített faragott pipa, jelzett, eredeti dobozában, h: 15 cm
13421.

40 000 HUF
108,40
125,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF