Antique

Number of items: 166

Tubákos doboz. Faragott coquilla dió, feltehetően francia, cca 19. sz., növényi ornamentikával és figurális ábrázolással díszített, egyik eleme visszaillesztett h: 10 cm
13386.

26 000 HUF
70,46
81,25
9

Türkmén kézzel készült szőnyeg, kis kopottsággal, rojt nélkül, 190x130 cm
13387.

12 000 HUF
25

Vaddisznó figurával díszített márvány ékszertartó tál, 19x13 cm
13388.

15 000 HUF
40,65
46,88

Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm
13389.

12 000 HUF

Gustav Gurschner (1873-1970) terv.: Jugendstil nőalakos asztali lámpa. Patinázott bronz, fémlüszteres búrákkal, jelzett, m: 44 cm
13390.

80 000 HUF
216,80
250,00
25

cca 1900 3 darab kínai festmény szövetre festve, üvegezett keretben, 10x7 cm
13391.

6 000 HUF

Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
13392.

10 000 HUF

Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm
13393.

4 800 HUF
13,01
15,00

13394.

9 000 HUF
24,39
28,13

13395.

22 000 HUF
59,62
68,75

13396.

12 000 HUF

13397.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF