Antique Number of items: 166
3483217
13386
515
26000
Antique
Tubákos doboz. Faragott coquilla dió, feltehetően francia, cca 19. sz., növényi ornamentikával és figurális ábrázolással díszített, egyik eleme visszaillesztett h: 10 cm
26 000 HUF
3483088
13387
515
Antique
Türkmén kézzel készült szőnyeg, kis kopottsággal, rojt nélkül, 190x130 cm
12 000 HUF
3474214
13388
515
15000
Antique
Vaddisznó figurával díszített márvány ékszertartó tál, 19x13 cm
15 000 HUF
3474276
13389
515
Antique
Rajki László (1939-): Gong ütővel. Bronz, jelzett, zsűri címkével, d: 21 cm, ütő h: 18 cm
12 000 HUF
3474391
13390
515
80000
Antique
Gustav Gurschner (1873-1970) terv.: Jugendstil nőalakos asztali lámpa. Patinázott bronz, fémlüszteres búrákkal, jelzett, m: 44 cm
80 000 HUF
3475122
13391
515
Antique
cca 1900 3 darab kínai festmény szövetre festve, üvegezett keretben, 10x7 cm
6 000 HUF
3183835
13392
515
Antique
Ón kacsapár figurával díszített márvány ékszertartó, 16x12 cm
10 000 HUF
3401658
13393
515
4800
Antique
Szecessziós ezüstözött réz gyufatartó, jelzett, kopással, 10x8 cm
4 800 HUF
2714085
13394
515
Antique
9 000 HUF
3302139
13395
515
22000
Antique
22 000 HUF
3177041
13396
515
Antique
12 000 HUF
3097499
13397
515
Antique
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house