Books: Judaica

Number of items: 48

Teljes héber-magyar machsor három kötetben. Ünnepi imádságok zsidók számára. II. kötet. Bp., Schlesinger. Egészvászon kötés, jó állapotban.
21303.

2 000 HUF

Simon Dubnov: A zsidóság története az ókortól napjainkig. Ford.: Dr. Szabolcsi Bence. Bp., [1935], Tabor (Hungária-ny.), 358+(10) p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
21304.

1 800 HUF

1906-1908 Staat auf Hoffnung. Zeitschrift für die Mission der Kirche an Israel. Német nyelvű izraelita folyóirat 5 db füzete. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel. + Friede über Israel! III. Jahrg. Nr. 4. Dezember 1906. Kiadói tűzött papírkötés, jó állapotban.
21305.

1 800 HUF

Flavius, Josephus: A zsidók története (XI-XX. könyv). Bp., 1983, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21306.

1 600 HUF

Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald. Memorial de Buchenwald. Hrsg. Komitee für die Einweihung der Man- und Gedenkstätte Buchenwald in der Deutschen Demokratischen Republik, 8 p. + 4 (fekete-fehér kétoldalas képtáblák) t. Német, francia és orosz nyelven. Kiadói haránt-alakú papírkötés, leszakadt borítóval.
21307.

1 600 HUF

Werfel, Franz: Paulus unter den Juden. Dramatische Legende in sechs Bildern. Berlin-Wien-Leipzig, 1926, Paul Zsolnay Verlag, 186+(6) p. Első kiadás. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel. / First edition. In German language. Paperback, with slightly worn, damaged cover and spine.
21308.

1 600 HUF

[Herzl Tivadar (1860-1904)] Theodor Herzl: Zionistische Schriften. Herausgegeben von Prof. Dr. Leon Kellner. Berlin, 1920, Jüdischer Verlag, 376 p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, szétváló borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
21309.

1 600 HUF

Hannah Senesh / Hannah Szenes: Her Life, Mission and Death (Szenes Hanna: élete, küldetése, és halála.) Szerk.: Moshe Brelavsky. 1973., Hakiubbutz Hameuchad Publishing House. Héber nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
21310.

1 000 HUF

Buber, Martin: Der heilige Weg. Ein Wort an die Juden und an die Völker. Frankfurt am Main, 1920, Literarische Anstalt Rütten & Loening, 90+(10) p. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, hiányzó gerinccel.
21311.

1 000 HUF

21312.

900 HUF
2,44
2,81

21313.

900 HUF
2,44
2,81

Simon Peresz: Az új Közel-Kelet Múlt és Jövő Lap- és Könyvkiadó, 1995 Kiadói papírkötésben 231 p. .
21314.

200 HUF
0,54
0,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF