Art-ceramics
Number of items: 254
3440165
12100
508
Art-ceramics
Iparművész, jelzett kerámia váza. Terv.: Várdeák Ildikó. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 17 cm
6 000 HUF
3440388
12102
508
3400
Art-ceramics
Multicolor mázas kerámia váza, lepattanással, m: 27 cm
3 400 HUF
3440390
12103
508
4600
Art-ceramics
Rörstrand svéd mázas kerámia design váza, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
4 600 HUF
3439359
12104
508
Art-ceramics
Gorka Iparművészeti Vállalatos kerámia tál. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 26x22 cm
5 000 HUF
3439560
12106
508
Art-ceramics
Óbánya, Teimmel István mázas kerámia fali dísztál, jelzett, apró mázhibákkal d: 34 cm
4 000 HUF
3440395
12107
508
3400
Art-ceramics
Kecskeméti szilke, sérüléssel, m: 17 cm
3 400 HUF
3440396
12108
508
Art-ceramics
Szilke. Dél-Alföld, cca 1900, sérülésekkel, m: 25,5 cm
4 000 HUF
3440399
12109
508
Art-ceramics
8 darab zeneszerzőket ábrázoló gipsz/fajansz plakett, kopással, 6,5x6 cm
3 600 HUF
3439222
12110
508
Art-ceramics
Szilke, Somogy, XIX. sz. Mázas cserép, sérüléssel. 19 cm
6 000 HUF
3434864
12111
508
Art-ceramics
Vizeskorsó. cca 20. sz. első fele, m: 23 cm
4 000 HUF
3434866
12112
508
Art-ceramics
Kancsó. Dél-Alföld vagy Erdély, cca 19. sz. vége, javított, m: 22 cm
5 000 HUF
3436444
12113
508
Art-ceramics
Tál. Erdély, cca 20. sz. eleje, d: 35 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m