Art-ceramics

Number of items: 254

Tófej váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
12126.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szilágyi Mária: Hölgy bográccsal csengő. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
12127.

4 000 HUF

Német modernista váza, minimális kopással, m: 25 cm
12128.

4 000 HUF

Szilke. Alföld, cca 1900, kis felületi sérüléssel, m: 20 cm
12129.

3 800 HUF
10,30
11,88

Szilágyi Mária: Hölgy tyúkkal. Jelzett, kis kopással, m: 14,5 cm
12130.

4 000 HUF

Antalfiné Szente Katalin: lány. Jelzett, kis kopással, m: 16 cm
12131.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ugrasztott mázas kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 13 cm
12133.

4 000 HUF

Városlődi majolika kancsó és cukortartó, jelzett, m: 12,5 cm
12134.

4 000 HUF

Szilágyi Péter 6 db egyedi mázas kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 13 cm
12135.

5 000 HUF

Iparművész kínáló, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
12136.

3 400 HUF
9,21
10,63

Ugrasztott mázas iparművész dísztál, jelzés nélkül, terv: Várdeák Ildikó, kis kopással, 22x20,5 cm
12137.

4 000 HUF

Retro német váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
12138.

4 200 HUF
11,38
13,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF