Art-ceramics

Number of items: 254

4 darab habán kerámia múzeumi másolat dísztárgy, váza, korsó, butella, gyömbértartó, jelzett, m: 25 cm alatt
12088.

6 000 HUF

Korsó. Alföld, cca 1900, felületi sérülésekkel, m: 28 cm
12089.

4 000 HUF

Kumpost Éva (1934-1994): Jónás a cetben. Jelzett, lepattanással, ragasztással, 26x16 cm
12090.

5 000 HUF
11

Vizeskorsó. Alföld, cca 20. sz. eleje, sérült, m: 29 cm
12091.

4 000 HUF

Várdeák Ildikó: kaspó. Jelzett, minimális kopással 18x18x15 cm
12092.

4 000 HUF

Szilke. Mezőtúr, 20. sz. első fele, lepattanással, m: 28 cm
12093.

4 000 HUF

Aratókorsó. 19. sz. vége, Dél-Alföld, sérült, m: 27 cm
12094.

4 000 HUF

Várdeák Ildikó fedeles doboz és váza. Jelzett a vázán, fedélen sérüléssel, h: 20 cm, m: 17,5 cm
12095.

4 000 HUF

2 db Kiss Roóz Ilona (1920-2010): kerámia, ragasztottak. 14, 20 cm
12096.

3 000 HUF

Modra nagyméretű őszi jelenetes virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 41 cm
12097.

6 000 HUF

Szilke. Alföld, cca 20. sz.eleje, mázátrepedéssel, m: 15,5 cm
12098.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szilke. Alföld, cca 20. sz. első fele, felületi sérüléssel, m: 14 cm
12099.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF