Art-ceramics

Number of items: 254

Gorka Lívia (1925-2011): Ékszeres edény. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 6,5 cm
12012.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ceramano Manufaktúra, Hans Welling designer: "Pergamon" váza. cca 1960/70, címkével és karcolással jelzett, talpánál lepattanással, m: 23 cm
12013.

16 000 HUF
43,36
50,00

Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm
12014.

9 500 HUF
25,75
29,69

Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12015.

15 000 HUF
40,65
46,88

12016.

1 200 HUF

Szilke. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, mázsérülésekkel, m: 22 cm
12017.

9 500 HUF
25,75
29,69

Marozsán József habán stílusú kerámia fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12018.

12 000 HUF

Marozsán József habán stílusú kerámia fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm
12019.

12 000 HUF

Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cn
12020.

12 000 HUF

Bukrán Edit (1957-): Pipacsos táj. Mázas festett gipsz fali dísz, Jelzett 40x50 cm   Csak személyes átvétel. Nem postázzuk
12021.

Bukrán Edit (1957-): Pipacsos táj. Mázas festett gipsz fali dísz, Jelzett 40x50 cm

Csak személyes átvétel. Nem postázzuk

12 000 HUF
14

Berkovits Anna (1911-1986): Lány tállal. Jelzett. hibátlan, címkével, m: 33,5 cm
12022.

15 000 HUF
40,65
46,88

12023.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF