Art-ceramics Number of items: 254
3440425
12012
508
15000
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Ékszeres edény. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 6,5 cm
15 000 HUF
3304524
12013
508
Art-ceramics
Ceramano Manufaktúra, Hans Welling designer: "Pergamon" váza. cca 1960/70, címkével és karcolással jelzett, talpánál lepattanással, m: 23 cm
16 000 HUF
3329056
12014
508
9500
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Méregzöld váza. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, minimális kopással, m: 19 cm /// Éva Bod (1924-2004): Poison Green Vase. Drip-glazed ceramic. Signed. Minor wear. Height: 19 cm
9 500 HUF
3315702
12015
508
15000
Art-ceramics
Lány népi ruhában. Mázas samottos kerámia falikép, jelzés nélkül, 51x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
15 000 HUF
3160446
12016
508
Art-ceramics
1 200 HUF
3368329
12017
508
9500
Art-ceramics
Szilke. Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, mázsérülésekkel, m: 22 cm
9 500 HUF
3440808
12018
508
Art-ceramics
Marozsán József habán stílusú kerámia fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 36 cm
12 000 HUF
3440806
12019
508
Art-ceramics
Marozsán József habán stílusú kerámia fedeles váza, jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm
12 000 HUF
3441615
12020
508
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Mázas kerámia szobor. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cn
12 000 HUF
3437558
12021
508
Art-ceramics
Bukrán Edit (1957-): Pipacsos táj. Mázas festett gipsz fali dísz, Jelzett 40x50 cm Csak személyes átvétel. Nem postázzuk
12 000 HUF
3436175
12022
508
15000
Art-ceramics
Berkovits Anna (1911-1986): Lány tállal. Jelzett. hibátlan, címkével, m: 33,5 cm
15 000 HUF
3373864
12023
508
Art-ceramics
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house